--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулася щотижнева нарада при голові райдержадміністрації

19 вересня голова Романівської райдержадміністрації Капінус О.Г., за участю голови районної ради Кондратюка О.П., провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, які прозвітувалися про проведену роботу за минулий тиждень та розповіли про плани на поточний робочий тиждень.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Гаврилова О.Л. доповіла, що 18 дітей - учнів 6-8 класів с. Товща не приступили до навчання. Шкільний автобус щодня, згідно графіка, приїжджає у с.Товща за учнями, проте батьки відмовляються влаштувати їх у будь-який, із трьох запропонованих, загальноосвітній заклад району. Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота як з батьками, так і з учнями.

Данилевич В.І., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації повідомила, що батькам дітей, які не охоплені навчальним процесом, роз'яснено їх права та обов'язки щодо забезпечення дітей на здобуття освіти. 

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Мельник В.С. поінформувала про стан роботи у районі щодо легалізації робочих місць та підвищення рівня середньої заробітної плати. Вона повідомила, що з початку року легалізовано 60 робочих місць і робота продовжується. Крім того, Валентина Станіславівна розповіла, що за статистичними даними за період січень-червень цього року середня заробітна плата у районі становила 2836,00 грн., а за липень, за оперативними даними, становить 3641,87 грн. Підвищення середнього рівня заробітної плати у районі стало можливим завдяки відпускній кампанії і потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб утримати такий її рівень.

Дане питання обговорено за участі Кубюк З.М., директора Романівського центру зайнятості.

Капінус О.Г., голова райдержадміністрації, доручив створити робочу групу для більш детального вивчення питань легалізації робочих місць, можливості підняття рівня середньої заробітної плати у районі.

Також на щотижневій нараді дано доручення щодо проведення більш широкої інформаційно-роз’яснювальної кампанії з питань залучення громадян району до контрактної військової служби, адже контрактна військова служба – це можливість отримувати достойну заробітну плату (від 7000 грн.), уникнути безробіття, допомогти фінансово своїй сім’ї, а також мати пенсію і соціальні гарантії.

Крім цього, слід наголосити, що контрактна армія – це не мобілізація, це справа добровільна, але дуже почесна і потрібна нашій державі.

Завідувач сектора культури райдержадміністрації Лободзінська А.Ф. повідомила, що проводиться відповідна робота щодо об’їзду пам’ятників, які розташовані на території району, з метою встановлення їх поточного стану.

За клопотанням керівника відокремленого підрозділу ГО «Обласна спілка учасників та ветеранів АТО «Схід» в Романівському районі  Багінського В.А. вивчається питання про встановлення пам’ятника «Борцям за волю України», уже є ескізи пам’ятника.

Під час щотижневої наради при голові райдержадміністрації розглянуто також питання про підготовку до осінньо-зимового періоду, зокрема готовність до опалювального сезону закладів освіти, охорони здоров’я, культури та інших бюджетних установ.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�