--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Як проходитиме осінній призов на строкову службу в Житомирській області

Як проходитиме осінній призов на строкову службу в Житомирській області

Житомирська область, строкова служба, призов, військкомат, збір, Ярослав Лагута 

Як проходитиме осінній призов на строкову військову службу на Житомирщині, чи триває підписання контрактів на службу у ЗСУ та які завдання ставляться перед членами призовних комісій – про це сьогодні, 14 вересня, говорили на інструкторсько-методичному зборі у Житомирському обласному військовому комісаріаті.


У зборах взяли участь представники усіх міст та районів області, які організовують і проводять призов на строкову службу.


Голова обласної призовної комісії, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута повідомив, що весною 2016 року на строкову військову службу у ЗСУ та інші військові формування було відправлено 656 осіб.


На сьогодні районні і міські призовні комісії організовують та проводять підготовчі заходи осіннього призову, який триватиме протягом жовтня-листопада 2016 року. Зокрема, проходять попередні медичні огляди, обстеження та вивчення призовників.


З 1 жовтня по 30 листопада призовні комісії мають прийняті відповідні рішення по відношенню до 21 тисячі осіб: призов на строкову службу, звільнення від проходження військової служби, надання відстрочки від призову, направлення до відповідних правоохоронних органів матеріалів про призовників, які ухиляються від призову.


Обласний військовий комісар Юрій Колесніченко наголосив, що військових строкової служби не направляють у зону антитерористичної операції, там захищають незалежність України бійці контрактної служби.


Учасники збору обговорили проблемні питання при організації призову, під час проведення медичних комісій.


Ярослав Лагута закликав присутніх активізувати роботу та наголосив: «Це завдання державного значення. І ми маємо розуміти, що відповідальність стосовно його виконання лежить на кожному з нас. Давайте об’єднаємо свої зусилля, щоб наша країна була захищена на високому рівні».

НОВ�Н�