--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Після оформлення субсидії оплата комунальних послуг не перевищуватиме 15% сумарного доходу сім’ї

Після оформлення субсидії оплата комунальних послуг не перевищуватиме 15% сумарного доходу сім’ї

Субсидія, допомога від держави, комунальні послуги, оплата, економія 

1В умовах зростання тарифів та з настанням опалювального періоду рахунки за комунальні послуги збільшаться. Але ті родини, які не мають можливості оплатити платіжки, можуть скористатися державною підтримкою та оформити житлову субсидію.

 

Після оформлення субсидії плата за комунальні послуги не перевищуватиме 15% від сумарного доходу сім’ї.

 

Механізм призначення субсидій набагато спрощений та передбачає індивідуальний підхід щодо розрахунку розміру субсидії, який здійснюється окремо для кожної сім’ї і залежить виключно від доходів. Оформити субсидію тепер можна у селищній раді, через Інтернет-мережу (заповнити заяву та декларацію можна на сайтіsubsidii.mlsp.gov.ua) та у відділенні «Укрпошти».

 

Крім того, 8 вересня було внесено зміни у порядок нарахування субсидій, якими передбачено:

  • не враховувати до сукупного доходу при призначенні субсидії вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, сум, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди (регресні виплати), заподіяної працівникові за ушкодження його здоров’я, що пов’язане з виконанням ним трудових обов’язків;
  • при призначенні субсидії у І кварталі до середньомісячного доходу враховувати дохід від земельної частки (паю), що нарахований один раз на рік у IV кварталі попереднього року, у середньомісячному розмірі на підставі відповідних довідок.

 

Якщо у вас є запитання щодо оформлення документів чи порядку призначення субсидій, ви можете звернутися на «гарячі лінії» Міністерства соціальної політики –15-45, або в департамент праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА – (0412) 24-14-08 та 24-34-14, управління праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації - (04146) 2-11-96.

 

ВАЖЛИВЕ про СУБСИДІЇ. Відео тут.

НОВ�Н�