--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Жителі Житомирщини утеплюють свої домівки за підтримки з обласного бюджету

Жителі Житомирщини утеплюють свої домівки за підтримки з обласного бюджету

Житомирська область, теплі кредити, енергоефективність, утеплення, відшкодування, обласний бюджет 

1 Жителі Житомирщини продовжують користуватися підтримкою з обласного бюджету на утеплення та модернізацію своїх домівок.

 

Протягом серпня цього року у Житомирській області населення отримало 24 «теплі» кредити на загальну суму 486,389 тис. грн у АТ «Ощадбанк».

 

Також до державної програми підтримки приєдналося ОСББ «Оберіг 60» у м. Житомирі та залучило на утеплення 39,624 тис. грн.

 

В умовах, коли тарифи продовжують зростати, а початок опалювального сезону вже незабаром, ефективним засобом зменшити свої платежі за комунальні послуги є утеплення домівок, заміна газових котлів на альтернативні види палива, встановлення енергозберігаючих вікон, дверей тощо.

 

З обласного бюджету жителям області відшкодовується: фізичним особам – 10% від суми кредиту, але не більше 1000 грн за одним кредитним договором; фізичним особам-учасникам АТО – 10% від суми кредиту, але не більше 2000 грн за одним кредитним договором.

 

За довідками щодо кредитування можна звертатися за адресою: м. Житомир, м-н імені С. П. Корольова, 3/14, каб. 110. Телефон: (0412) 47-47-12.

 

Нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Держенергоефективності працює Інтерактивна карта місцевих програм відшкодування відсотків за «теплими» кредитами.

НОВ�Н�