--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У процесі реорганізації школи Романівського району юридичних порушень не виявлено

У процесі реорганізації школи Романівського району юридичних порушень не виявлено

Житомирська область, реорганізація школи, Романівський район, освіта, школа  

Попередньо оглянувши документи та рішення, пов’язані з реорганізацією школи у с. Товща Романівського району, представники управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації зазначають, що з юридичної точки зору порушень не виявлено.

 

Після акції жителів села з вимогою повернути школі статус І-ІІ ступенів 9 вересня до Романівського району виїхала робоча група, аби розібратися із ситуацією зсередини.

 

Представники робочої групи у районному відділі освіти розглянули документи, які виходили у процесі реорганізації школи. У самому процесі реформування освіти в районі порушень немає. Прийняті рішення є законними, а вчителям непенсійного віку було запропоновано інше місце роботи.

 

Проте виникли людські фактори, коли з батьками, вчителями, дітьми не була проведена достатня інформаційно-роз’яснювальна робота.

 

Рішенням депутатів Романівської районної ради Товщанську ЗОШ І-ІІ ступенів було реорганізовано у школу І ступеня, де зараз навчаються діти  молодших класів. Кілька днів тому скликана позачергова сесія районної ради, проте депутати взагалі відхилили внесення до порядку денного питання про повернення школі статусу І-ІІ ступенів.

 

Сьогодні у селі Товща не охоплено навчанням 18 учнів 6, 7 і 8 класів. Вони мають можливість піти навчатися у 3 школи за вибором: Романівську гімназію, Червонохатківську ЗОШ І-ІІ ст. або Биківську ЗОШ І-ІІІ ст. Відділ освіти запевняє, що дітей повністю забезпечать підвезенням та безкоштовним харчуванням.

 

Проте батьки не йдуть на поступки. Оскільки реорганізацію вже здійснено, рішення районної ради можна змінити лише у судовому порядку.

 

 

 

За матеріалами прес-служби Житомирської ОДА

НОВ�Н�