--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Прем’єра лялькового театру «Казкарик» у Романові

Прем’єра лялькового театру «Казкарик» у Романові

9 вересня в приміщенні  районної бібліотеки для дітей відбулася прем’єра лялькової вистави за мотивами української народної казки «Колобок».

Глядачами її були дітки старших груп та їх вихователі дитячого садочка «Сонечко». В ній наш герой намагається пізнати таємниці навколишнього світу. Саме йому цей світ здається прекрасним тому, що на його думку в ньому все живе має жити в мирі і злагоді. Акторами лялькового театру стали   активні читачі  районної бібліотеки  для дітей  Шифрук Аня учениця 9 класу та Тимощук Ірина учениця 8 класу Романівського  гімназії, Скороход Вікторія учениця 8 класу та Саюк Ліза учениця 6 класу Романівського ліцею. 

Діти  взяли  активну участь у вікторині «Подорож  до казкового лісу». Свою вдячність юні глядачі висловили щирими оплесками.

Ознайомлення з новинками  дитячої літератури та періодики, а також екскурсію по бібліотеці    провела  бібліотекар Демидюк Людмила Борисівна, яка і є засновником дитячого лялькового театру у райцентрі.

Висловлюєму щиру вдячність жителю с. Романівка Семенову Петру Михайловичу, який для музичного озвучення вистави подарував мультимедійний портативний цифровий  спікер.

 

Завідуюча районною бібліотекою для дітей  А.Д.Бондарчук

НОВ�Н�