--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Звітно-виборча конференція районної організації УТОПІК

Звітно-виборча конференція районної організації УТОПІК

8 вересня 2016 року в  приміщенні районної бібліотеки для дорослих «за круглим столом» відбулася  звітно-виборча конференція районної організації Українського Товариства  охорони пам’яток історії та культури. На даному зібранні було обрано новий склад членів районної організації в кількості 19 ентузіастів та однодумців, яким не байдуже  минуле, сьогодення та майбутнє нашого Романівського краю (до речі, за поновлений  склад членів Товариства було проголосовано одноголосно). 

Прозвітувала «Про роботу районного товариства  за 2011- 2016 роки»  спеціаліст пам’яткоохоронної справи районного методичного центру закладів сфери культури  Назарчук С.А., доповнила звіт голова районного Товариства  завідувач сектору культури РДА Лободзінська А.Ф.

До планування роботи районної організації УТОПІК долучились абсолютно всі члени Товариства з конкретними пропозиціями. Для реалізації намічених планів вирішили один раз у квартал проводити зібрання районного Товариства, планувати та вирішувати конкретні завдання та  інформувати громаду через  засоби масової інформації про здійснену роботу Товариства, разом з тим доводити кожному,  що наш всіх обов’язок  зберегти те, що є у районі (на обліку є 131 об’єкт  культурної спадщини  історії, 31 об’єкт археології,  2 – монументального мистецтва, 4 – архітектури) та будувати майбутнє району починаючи уже сьогодні і з себе.

У 4 кварталі 2016 року за участю всіх членів районного Товариства буде організована екскурсія щодо обстеження пам’яток смт. Романова з подальшим аналізом, конкретним висновком та діями.

Представляти Романівський район на обласній  звітно - виборчій конференції   Українського Товариства  охорони пам’яток історії та культури обрано голову районного Товариства Лободзінську А.Ф., заступника Назарчук С.А. члена Товариства Бруцького В.В.

Робота конференції була плідною, цікавою, конкретною, невимушеною та діловою.

Районний методичний центр

закладів сфери культури

НОВ�Н�