--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

В область надійшла вакцина БЦЖ

В область надійшла вакцина БЦЖ

 Житомирська областьвакцинаБЦЖдітирайони 

В область надійшла вакцина БЦЖ. Про це повідомив начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров'я ОДА Сергій Березовський.

 

«Вакцина вже завезена на базу спецмедпостачання у кількості 27 тис. 240 доз. Наразі управління охорони здоров’я готує відповідний наказ щодо розподілу вакцин по містах та районах області. Вакцина буде розподілена відповідно до кількості дітей і до кінця цього тижня вона вже буде на місцях», – зазначив Сергій Березовський.

 

Слід зазначити, що на Романівський район передбачено надати 900 доз вакцини БЦЖ.

 

Довідково

 

Щеплення БЦЖ потрібна для профілактики туберкульозу у дітей. Вона не захищає від зараження збудником туберкульозу, але вона реально захищає від переходу прихованої інфекції в явну хвороба (приблизно у 70% щеплених), і практично на 100% захищає діток від важких форм туберкульозу – від туберкульозного менінгіту, туберкульозу кісток і суглобів і важких форм туберкульозу легенів. Саме застосування вакцини БЦЖ дозволило добитися значного зниження захворюваності дітей на туберкульоз взагалі, і зокрема, вже багато років, не спостерігається випадків туберкульозного менінгіту у щеплених дітей.

 

Щеплення БЦЖ, як правило, робиться в пологовому будинку на четвертий день життя дитини, в ліве плече, на кордоні його верхньої та середньої третини.

 

За матеріалами прес-служби Житомирської ОДА

НОВ�Н�