--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Робоча група перевірить процес реорганізації школи у Романівському районі

Робоча група перевірить процес реорганізації школи у Романівському районі

Житомирська ОДАреорганізація шкілРоманівакціяВадим Калінін 

546514351436 8 вересня у Житомирі відбулась акція жителів с. Товща Романівського району проти реорганізації школи. Батьки та вчителі Товщанської школи вимагають повернути статус школі І-ІІ ступенів.

 

За інформацією відділу освіти Романівської райдержадміністрації, з 2 вересня 18 учнів (3 учнів – 6  клас, 5 учнів – 7 клас, 10 учнів – 8 клас), які проживають в с.Товща, не приступили до навчання в Романівській гімназії.

 

Вислухати та вирішити проблему мітингуючих вийшов начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Вадим Калінін. Він зазначив, що відповідно до рішення депутатів Романівської районної ради Товщанську ЗОШ І-ІІ ступенів реорганізовано в навчальний заклад І ступеня.

8789465

«Вплинути на рішення, яке прийняли депутати Романівської райради, не може ні управління освіти і науки ОДА, ні керівництво ОДА. 7 вересня відбулась позачергова сесія районної ради, під час якої депутати не проголосували за включення до порядку денного питання про повернення статусу Товщанської ЗОШ І-ІІ ступенів. Тому я бачу два шляхи вирішення проблеми: або зміна рішення сесії місцевого органу самоврядування, або вирішення питання у судовому порядку», – підкреслив Вадим Калінін.

 

Крім цього, він наголосив, що в учням 5-9 класів було запропоновано продовжити навчання на вибір в Романівській гімназії, Червонохатківській ЗОШ І-ІІ ст. або Биківській ЗОШ І-ІІІ ст. Підвезення дітей шкільним автобусом та безкоштовне харчування повністю забезпечене.

 

Разом з тим, Вадим Калінін запевнив батьків, що 9 вересня робоча група у складі представників управління освіти і науки Житомирської ОДА, Романівської РДА, юристів та інших фахівців детально дослідить процес законності реорганізації школи, вивчить всі документи та рішення безпосередньо на місці конфлікту.

 

Проте той факт, що учні вже тиждень не відвідують навчальний заклад – є неприпустимим, а перешкоджання батьків в отримуванні якісної освіти – протизаконним. Поведінка батьків порушує законне право їх дітей на здобуття освіти. Тому з метою перевірки неналежного виконання батьківських обов’язків всі матеріали буде передано відповідним правоохоронним органам.

 

854631

 

545646546

НОВ�Н�