--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Що отримали жителі Новоборівської об’єднаної громади

Що отримали жителі Новоборівської об’єднаної громади

 Житомирська областьдецентралізаціяоб’єднання громадНовоборівська ОТГ 

Майже рік у Житомирській області функціонують 9 об’єднаних територіальних громад. І сьогодні вже є показові результати децентралізації.

 

У 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в області реалізується 38 об’єктів на загальну суму 109,6 млн грн. Із загальної кількості об’єктів 6 – в ОТГ. У 3 об’єднаних територіальних громадах вже створено опорні школи. Це навчальні заклади, що дозволять забезпечити кращий доступ до якісної освіти  дітям з сільської місцевості.

 

Керівники ОТГ Житомирщини продовжують ділитись тими результатами, яких вони досягли, та тими перевагами, які отримали жителі громад.

 

Новоборівська  селищна об’єднана територіальна громада Хорошівського району. У складі – 18 населених пунктів, у підпорядкуванні – смт Нова Борова, села Кропивня, Небіж, Фасова, Ягодинка. Населення складає близько 10 тис. жителів. Голова – Рудюк Григорій Лаврентійович.

  54564165136

«Найбільше, що цікавить жителів нашої громади, це – якість надання послуг освіти, охорони здоров’я і соціального захисту. Сьогодні я можу з впевненістю сказати, що ми активно рухаємось в цих напрямках. Адже в минулому році ми відкрили повністю реконструйований ЦРД «Казка». Цього року наші діти пішли у відновлену Новоборівську гімназію та навчатимуться вопорній школі – Новоборівському ЗНЗ-ліцеї. Крім цього, здійснюється капітальний ремонт доріг, а за безпекою життя жителів уважно слідкує оновлена пожежна охорона. Звичайно, це лише початок. Проте початок вдалий та результативний», – наголошує голова Новоборівської ОТГ Григорій Рудюк, розповідаючи про те, що змінилося в житті жителів.

 

В 2015 році було реконструйовано та відкрито Центр розвитку дитини «Казка» в смт Нова Борова. Вартість реконструкції складає 1,5 млн грн за кошти ДФРР та місцевого бюджету. Виконано наступні роботи: утеплення фундаменту, замінено усі вікна та двері на енергозберігаючі, зовнішні стіни покрито утеплювачем, улаштовано систему водовідводу з покрівлі будівлі, проведено термосанацію, що дозволить економити енергоресурси на 30%.

 

Також в минулому році Новоборівська селищна рада у щорічному конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» виборола перше місце за напрямком «Енергозбереження та енергоефективність». Проект мав назву «Співробітництво громад в організації місцевої пожежної охорони смт Нова Борова». У рамках його реалізації повністю оновлено занедбане приміщення пожежної охорони в селищі, придбано сучасне обладнання та автотехніку.

 

  Цього року Новоборівська ОТГ отримала 4 млн 677,5 тис. грн державної субвенції, які використані для:

 

– будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям в смт Нова Борова;

– реконструкції частини приміщень бібліотеки для розміщення відділу освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери в смт Нова Борова;

– реконструкції котельні Кропивнянської ЗОШ I-III ступенів;

– ремонту покрівлі приміщення ЦРД «Сонечко» в смт Нова Борова;

– реконструкції гідроспоруди в с. Кропивня;

– реконструкції Новоборівської гімназії (на реконструкцію приміщення виділено кошти з ДФРР в сумі 6 млн 203,208 тис. грн: цокольне приміщення відремонтовано та було замінено систему тепломережі, утеплено дах і фасад, замінено вікна);

– капітального ремонту доріг по вул. Сонячна та Незалежності в смт Нова Борова;

– створення опорної школи на базі Новоборівського ЗНЗ-ліцею.

   

НОВ�Н�