--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Щодо запобігання корупції

У 2015 році набрав чинності Закон України "Про запобігання корупції", відповідно до якого в Україні сформовано принципово нову антикорупційну систему, орієнтовану на створення ефективних механізмів запобігання корупції.

Функціонування такої антикорупційної системи неможливе без забезпечення належного рівня знань антикорупційного законодавства як працівниками органів державної влади, місцевого самоврядування, так і суспільством взагалі.

Однією з функцій Національного агентства з питань запобігання корунції є надання роз'яснень, методичної та консультаційної допомоги для застосування актів законодавства з питань етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Національним агенством з питань запобігання корупції затверджено Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб, які можливо переглянути тут. 

НОВ�Н�