--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Збройних Силах України продовжуються масштабні збори з резервістами

У Збройних Силах України продовжуються масштабні збори з резервістами

1 Протягом вересня до зборів з резервістами у Збройних Силах України залучать 9 бригад усіх оперативних командувань у 5 областях України.

 

У березні 2015 року прийнятий Закон, який встановлює обов’язкове зарахування в оперативний резерв військовослужбовців, які звільняються зі строкової служби, та тих, хто служив за мобілізацією. Зараховані до оперативного резерву військовослужбовці, приписуються до військових частин в яких вони проходили службу (або інших військових частин за військово-обліковою спеціальністю) та можуть залучатись на збори з резервістами в цих військових частинах.

 

Викликають резервістів на військову службу для проведення навчань, або ж у разі оголошення мобілізації. В такому випадку, резервіст зобов’язаний прибути до своєї військової частини протягом 24 годин самостійно або за допомогою військового комісаріату.

 

Це дозволить за необхідності проведення чергової ротації або загальної мобілізації сформувати підрозділи з підготовлених та навчених військовослужбовців, які пройшли бойове злагодження.

 

Військові частини, за рахунок доукомплектування резервістами, будуть готові до виконання завдань у стислі терміни.

 

Ті ж військовослужбовці, які не отримали в ході служби необхідного рівня підготовки, зараховуються в територіальний резерв.

 

Резервісти територіального резерву можуть бути задіяні для комплектування бойових військових частин за рішенням військового комісара.

 

На сьогодні у Збройних Силах України – понад 85 тисяч резервістів. За бажанням, резервісти можуть укладати контракти на проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України у військовій частині.

НОВ�Н�