--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова Романівської райдержадміністрації Капінус О.Г. зустрівся з учасниками мирної акції протесту

Голова Романівської райдержадміністрації Капінус О.Г. зустрівся з учасниками мирної акції протесту - жителями с.Товща, які 02 вересня 2016 року перекрили трасу державного значення «Висока Піч- Дубрівка» поблизу с.Залужне, а 06 вересня продовжили її перекриття, таким чином виявивши незгоду з реорганізацією Товщанської ЗОШ І-ІІ ступенів у ЗОШ І ступеня.

Учасники акції протесту вимагають відмінити рішення сесії районної ради щодо реорганізації Товщанської ЗОШ І-ІІ ст., надати можливість учням 5-9 класів, які проживають у с.Товща, навчатись у місцевій школі та повідомили, що продовжуватимуть акцію протесту до повного задоволення їх вимог.

Відділом освіти Романівської райдержадміністрації, на виконання рішення сесії районної ради та відповідно до вимог чинного законодавства, здійснено процедуру реорганізації Товщанської ЗОШ І-ІІ ступенів, проведено заходи щодо працевлаштування педагогічних працівників реорганізованого навчального закладу (у зв’язку з реорганізацією було звільнено 9 педагогів, 3 з яких пенсійного віку, 3 – працевлаштовано в інші навчальні заклади, 3 – відмовилось від запропонованих пропозицій), виділено автобус для підвезення учнів до Романівської гімназії, де мають навчатися діти 5-9 класів Товщанської ЗОШ І-ІІ ступенів, забезпечено їх безкоштовним харчуванням.

Станом на 06 вересня 2016 року 18 учнів (3 учнів – 6 клас, 5 учнів – 7 клас, 10 учнів – 8 клас), які проживають в с.Товща, не приступили до навчання.

Відділ освіти райдержадміністрації звернувся письмово до служби у справах дітей райдержадміністрації із проханням сприяти залученню учнів до навчання.

07 вересня 2016 року відбудеться 9 (позачергова) сесія 7 скликання Романівської районної ради, на розгляд якої винесено питання «Про розгляд звернення депутата районної ради Турбовського О.С. та жителів с.Товща Романівського району Житомирської області».

Довідково. До 1 класу Товщанської ЗОШ І ст. у 2016 році пішло 6 учнів; у 2017 планується - 5, у 2018 – 8, 2019 - 5, 2020- 4, 2021- 5.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�