--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

2016 рік - понад 15 тисяч пожеж в екосистемах!

Від початку року в Україні виникло понад 15 тисяч пожеж в екосистемах!

500.jpg

На Житомирщині впродовж 1 вересня вогнеборцями ліквідовано 11 загорянь сухої трави. Спочатку  за межами с. Бабиничі Народицького району виникло загорання сухостою на площі близько 10 га, вогонь поступово наближався до лісових насаджень. Зусиллями бійців ДСНС пожежу ліквідовано. Вогнем знищено 10 га сухого трав’яного покриву. Подібні займання сухостою сталися також в обласному центрі та у Житомирському, Пулинському і Романівському районах області. Тут загалом вогнем пройдено понад 19 га території.

Здебільшого, загорання у природних екосистемах виникають внаслідок випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах. Особливу небезпеку становить саме випалювання пожнивних залишків на полях після завершення зернозбиральної кампанії, адже такі дії призводять до виникнення масштабних пожеж. Вогонь швидко може перекинутися на поруч розташовані населені пункти, лісові масиви.
Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Особливу увагу варто звернути жителям Житомирської, Дніпропетровської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Черкаської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської, Вінницької, Кіровоградської та Полтавської областей, де за прогнозами Укргідрометцентру, до 5 вересня утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. Також вкрай обережними варто бути жителям столиці, де впродовж 2-5 вересня очікується висока (4 класу) пожежна небезпека, та мешканцям Київщини, де до 5 вересня утримається висока (4 класу) пожежна небезпека.
У першу чергу, не випалюйте стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.
В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

IMG_20160829_143201.jpg

Прес-служба ДСНС України

НОВ�Н�