--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Увага! Надзвичайна пожежна небезпека!

Увага! Пожежна небезпека!

За прогнозами Укргідрометцентру, 5 вересня  у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській, Дніпропетровській, Миколаївській, місцями у Закарпатській, Волинській, Рівненській, Сумській, Полтавській, Запорізькій, Одеській області та в Криму утримається надзвичайна пожежна небезпека.

До відома. Впродовж минулого тижня (з 29.08 по 04.09) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. 

Від початку тижня зареєстровано 3 тис. 715 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 66 осіб.

Ліквідовано 3 тис. 364 пожежі, врятовано на пожежах 58 осіб та не допущено знищення вогнем 530 будівель і 47 од. техніки. На пожежах загинула 18 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 8 млн. 455 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 245 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 600 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 18 осіб.

Прес-служба ДСНС України


НОВ�Н�