--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Житомирщина пишається своїми Героями. Фото у фото

Житомирщина пишається своїми Героями. Фото у фото

218

«Війна триває і ми повинні знати в обличчя наших захисників», – саме такі думки допомогли фотографу Леоніду Шрайбікусу показати захисників Донецького аеропорту усій Житомирщині.

 

1

 

«Дуже приємно бути разом із хлопцями на цьому фото. Друзі та знайомі пишаються мною. На вулиці не впізнають, напевно тому, що ми без форми ходимо у повсякденному житті», – говорить один із кіборгів Сергій Голяка.

 

«Це фото, звичайно ж, подобається. Воно доводить, що на війні не лише вмирають, а повертаються Героями. Наші діти мають добре жити в Україні, а не тікати закордон. Ми повинні робити все, аби наша держава процвітала», – розмірковує Володимир Красота.

 

«Звичайно, я воював не за нагороди і біл-борди. Але це, звісно, дуже приємно. Автор фото Леонід Шрайбікус дуже довго з нами «мучився», це була рання весна, а на вулиці – дуже холодно. Проте результат вийшов хороший, ми й не здогадувались що ми такі «моделі», – додає Олег Нагорний.

 

«Найприємніше враження від цього фото: я ще не знав що ці біл-борди розмістили, а дружина з донькою впізнали тата», – пишається Олег Лосінський.

 

Крім цього фото, на якому захисники ДАПу, Леонід Шрайбікус створив календар із портретами наших житомирський військових, щоб їх шанували та не забували: «З часом цей календар стане фотоальбомом і самі хлопці будуть переглядати і згадувати. Це пам’ять, яка повинна залишитися усьому підростаючому поколінню».

 

Нагадаємо, що нещодавно в інтерв’ю житомирський «Халк» розповів про те, яким має бути справжній захисник України.

 

Інші історії кіборгів – згодом на сайті облдержадміністрації.

НОВ�Н�