--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Петро Порошенко: Дерегуляція та спрощення ведення бізнесу приваблять інвесторів в Україну

Петро Порошенко: Дерегуляція та спрощення ведення бізнесу приваблять інвесторів в Україну

Президент України Петро Порошенко на засіданні Національної Ради реформ наголосив на важливості продовження дерегуляції, спрощення ведення бізнесу та залучення інвесторів в Україну. 

 

«Залучення інвестицій і дерегуляції є надзвичайно актуальними. Для економічного розвитку держави створення бізнес-клімату – є життєво необхідною позицією», – сказав Петро Порошенко.

 

Президент зауважив, що не йдеться виключно про показник кількості коштів, що були залучені у вигляді прямих іноземних інвестицій до української економіки. Це позиція створення нових робочих місць, забезпечення надходження податків до державного і місцевих бюджетів. І справедлива судова система, коли інвестор може знайти захист, і справедлива податкова система, де  платник податків вважається першою людиною в державі, і справедлива митна система, і ефективна боротьба з корупцією, і прозора та ефективна приватизація, і ефективно функціонуючий фондовий ринок.

 

1Президент підкреслив, що за останні два роки було здійснено низку дуже важливих кроків. «Значно спрощена процедура відкриття бізнесу: на 40% скорочено кількість документів, які необхідно подати і кількість часу, який треба витратити для того, щоб відкрити бізнес в Україні.  Скорочено зі ста сорока трьох до вісімдесяти чотирьох кількість дозволів. Це знайшло своє відображення в рейтингу Doing Business, де Україна значно покращила свої показники», – сказав він.

 

За словами Глави держави, втричі скорочено кількість перевірок Державною фіскальною службою, і це, в першу чергу, стосується малого та середнього бізнесу. «Ми сьогодні маємо створити умови, які забезпечать ефективне функціонування  тим, хто прийняв  на себе відповідальне рішення почати займатись бізнесом, створювати робочі місця, платити податки», - наголосив Президент.

 

Петро Порошенко окремо наголосив на діях Національного банку, який у дуже непростих умовах знайшов можливість виконати його доручення і забезпечити відновлення можливості виплати дивідендів, і зменшення відсотку обов’язкового продажу валютної виручки експортерами, і створив можливості виведення дивідендів, які зароблені в Україні іноземними інвесторами, і спрощення купівлі-продажу валюти на міжбанку і інші заходи. «Це дуже позитивний сигнал НБУ і української влади українському бізнесу», – наголосив Президент.

 

За його словами, необхідно продовжити рішучі дії в напрямку подальшої дерегуляції.  «Це те, чого чекає від нас бізнес», – сказав Президент.

НОВ�Н�