--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Триває другий етап вступної кампанії 2016

Триває другий етап вступної кампанії 2016

З 28 липня розпочався другий етап вступної кампанії 2016. До 1 серпня – до оприлюднення результатів – електронна система аналізуватиме дані вступників за алгоритмом автоматичного розподілу. Цьогорічне нововведення - принцип “місце йде за абітурієнтом” - дозволяє на 25% збільшити кількість бюджетних місць для університетів.


За даними Міністерства науки і освіти України цьогоріч подано більше 2 млн заяв від абітурієнтів. Як зазначила Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун, результати вступної кампанії свідчать, що перехід на повністю електронну систему подачі заяв для бакалаврів виправдав себе. В цьому році абітурієнти подали більш ніж на 200 тис заяв більше ніж в минулому році.


В електронному вигляді подано 1 млн 266 тис 536 заяв. В паперовому вигляді до приймальних комісій надійшло 744,5 тис заяв – це документи на вступ, які подавали абітурієнти на більшість спеціальностей магістратури, на молодшого спеціаліста, cпеціаліста та заяви вступників пільгових категорій.


01.08.2016 абітурієнти зможуть ознайомитися з першими рейтинговими списками.


“Окрім сайту vstup.info, що вже давно є партнером Міністерства освіти і науки України, інформацію про рекомендованих до зарахування на бюджетні місця до 12 години дня 1 серпня повинні оприлюднити університети. Також інформація про зарахування абітурієнта з’явиться в його особистому кабінеті, через який вступник подавав заяву”, - пояснила Інна Совсун.


До 18 години 5 серпня 2016 р. абітурієнти, які отримали статус «рекомендовиний до зарахування на навчання за бюджетні кошти» - тобто місце держзамовлення – повинні привезти оригінали документів (відповідно до переліку, встановленого ВНЗ) в приймальну комісію.


6 серпня будуть оприлюднені списки зарахованих на бюджетні місця. Абітурієнти, які не отримали місце держзамовлення, до 10 серпня можуть написати заяву на вступ на контракт.


Нагадаємо, що перший етап вступної кампанії завершився 27 липня, а наразі триває другий етап – зарахування.


Довідково


В Міністерстві науки і освіти України діє консультативна телефонна лінія, на яку абітурієнт може звернутися з будь-яких питань, пов`язаних зі вступом, за такими номерами: (044)-481-32-15, 068-951-25-13.


Для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей: 050-550-54-11; 0 800 504 425.


Консультативні телефонні лінії працюють протягом вступної кампанії в робочі дні з 9:00 до 18:00. Також конкретні питання щодо вступу можна надсилати на електронну скриньку МОН vstup_2016@mon.gov.ua.

 

 

НОВ�Н�