--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Запроваджено скорочений номер для звернень на урядову "гарячу лінію"

Запроваджено скорочений номер для звернень на урядову "гарячу лінію"

Від 26 липня 2016 року на урядову «гарячу лінію» можна звернутися за скороченим номером 1545, який діє на загальнодержавному рівні і вже дійсний для найбільших операторів фіксованого та мобільного зв’язку Укртелеком, Київстар, Водафон - МТС Україна і Лайфселл.


Протягом тривалого часу реалізація технічної сторони такої послуги була неможливою, зокрема і через те, що скорочений номер мав бути єдиним для усіх операторів зв’язку, тому запровадження скороченого номеру телефону на загальнодержавному рівні є важливою подією. 
Запровадження короткого номеру спростить для громадян можливість звернутися на урядову «гарячу лінію», оскільки його легко запам’ятати та швидко набрати з будь-якого телефону і, не сплачуючи жодних коштів за зв'язок, звернутися зі своїм проблемним питанням до органів виконавчої влади.


Ідею запровадження короткого номеру для звернень на урядову «гарячу лінію» підтримав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який в перші дні після призначення відвідав Урядовий контактний центр та звернувся з відповідною пропозицією до ПАТ «Укртелеком». Пізніше до цієї справи приєдналися ПрАТ «Київстар», ПрАТ «МТС Україна», ТОВ «Лайфселл».


До моменту, коли абоненти всіх операторів, що діють на території України, зможуть безперешкодно зателефонувати на скорочений номер 1545, паралельно функціонуватиме номер 0 800 507 309.


Довідково


Урядова «гаряча лінія» 0 800 507 309, роботу якої забезпечує державна установа «Урядовий контактний центр», функціонує з 2009 року. За майже сім років роботи на урядову «гарячу лінію» звернулися 5,5 мільйона заявників.


За I півріччя 2016 року фахівцями Урядового контактного центру прийнято і зареєстровано майже 850 тисяч звернень.


Крім того, за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана створена «гаряча лінія» для підприємців - 0 800 503 045. За два місяці роботи на зазначену лінію надійшло понад 800 звернень.

 

 

НОВ�Н�