--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Жителів Житомирщини запрошують на фестиваль «Аристократична Україна»

Жителів Житомирщини запрошують на фестиваль «Аристократична Україна»

Відродити культурні традиції України, сприяти розвитку культурної і народної дипломатії між етносами та національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на її території. Такою є мета Всеукраїнського фестивалю-показу етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів «Аристократична Україна».

 

Фестиваль відбудеться 30 липня на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль, що у Радомишльському районі. Серед організаторів заходу – історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль, ГО «Громадський інформаційний простір» за підтримки народного депутата України Ольги Богомолець.

 

У програмі фестивалю – показ-дефіле моделей в етно-вбранні чи стилізованому під етно одязі з представленням аксесуарів – прикрас, віночків, дамських сумочок, нагородження переможців показу у спеціальних номінаціях фестивалю, ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь, фотосесія моделей та виробів.

 

Номінації фестивалю: «Краща українська етно-сукня, «Краща етно-сукня фестивалю», «Краща вишиванка», «Кращий аксесуар», «Кращий віночок», «Краща майстриня», «Кращий дизайнер», «Краща вишивальниця», «Краща модель» тощо.

 

«Аристократична Україна» – це унікальний шанс для кожного продемонструвати власні етнонадбання, які сприятимуть досягненням регіонів України, й популяризувати етнічний одяг у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу. Для учасників обов’язкова реєстрація.

 

Сприяти пізнанню етнографічної та культурної спадщини України, взявши участь у фестивалі, мають можливість і всі охочі волиняни.

 

За детальною інформацією звертатися до контактної особи від організаційного комітету фестивалю – Руслана Велігодського за телефоном: 050 856 57 30.

 

1

НОВ�Н�