--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у Романівській РДА

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у

Романівській районній державній адміністрації за перше півріччя 2016 року

Протягом першого півріччя 2016 року до райдержадміністрації надійшло і було опрацьовано 349 звернень, що на 17% більше, ніж у відповідному періоді минулого року (2015р. – 293 звернень).

          З 349 звернень, що надійшли до райдержадміністрації:

45 звернень  колективні , що складають 12,89% від загальної кількості,           з їх врахуванням до  райдержадміністрації звернулось 2112 громадян.

За категорією заявників, які вказали свій соціальний статус, найбільше звернень, за звітний період, надійшло від: працюючих громадян 40,3 % , пенсіонерів – 31 %.

Із загальної кількості найбільше звернень надійшло від громадян Романівської – 93, Миропільської – 37 селищних рад,сільських рад:  Булдичівської -19,  Вільшанської – 17,Врублівської, Печанівської,Прутівської по -   15 .

23 звернення надійшло від громадян, що проживають за межами району.

Звернення, що надійшли від громадян трьох селищ в сумі склали 40,68%  від загальної кількості.

Найменше звернень – по 1, надійшло від громадян Колодяженської та Хижинецької сільських рад.

З аналізу звернень, що надійшли на адресу районної державної адміністрації на першому місці перебувають звернення з питань соціального захисту населення140 або 40,1 %.

З 140 звернень з даного питання 90 –  надання матеріальної допомоги (23 – з обласної державної адміністрації, 18 – від народного депутата України В.Й. Развадовського )  для вирішення проблемних питань з придбання ліків, продуктів харчування, одягу, твердого палива, проходження лікування.

50 звернень розглядалося на засіданнях комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам району при райдержадміністрації. За результатами розгляду жителям району, з районного бюджету, надано грошову допомогу в сумі 16 тис. 100 грн.

28 звернень надіслано на вирішення сільськими, селищним радам  району.

Найбільше звернень такого плану надійшло від громадян Романівської – 32, Миропільської – 7,  селищних,   8 – від жителів Карвинівської та 9- Врублівської сільських рад.

Також піднімались питання виплати державних соціальних виплат, субсидій – 40, отримання та перерахунок пенсій, реабілітації та соціального захисту населення.

  Друге  місце у рейтингу займають звернення з питань земельних відносин та аграрної політики: надійшло 79 звернень або 22,6% від загальної кількості.

          Серед них, 69 звернень з питання оформлення права власності на землю. За заявами громадян видано розпорядження голови райдержадміністрації.

Найбільше звернень  надійшло  від жителів Романівської селищної (10), Булдичівської (18), Врублівської (4) сільських рад.

          Третє місце, 31 звернення або 8,93% ( 2015 рік – 22) займають звернення, що відносяться до категорії «Сім’я, діти, молодь»      це вернення, що стосуються усиновлення, встановлення опіки над  дітьми тощо. Всі вони вирішені позитивно.

Питання освіти  займає четверте місце -13  або 3,7% усіх звернень.            

З даного блоку питань надійшло 10  звернень з можливого закриття та реорганізації шкільних закладів в селах Червоні Хатки, Ягодинка, Ясногород,Товща.

П’яте місце займають питання житлово-комунального господарства11 або 3,15 % усіх звернень.

7 з них – це питання з благоустрою території, ремонту доріг. Дане питання піднімали жителі сіл Нивна, смт. Романова та Мирополя.

3- охорона навколишнього середовища (с.Вільха,с.Ольшанка,с.Червоні Хатки).

З питань охорони здоров’я (діяльність медичних закладів та установ, надання допомоги в лікуванні, направлення на лікування, протезування тощо) надійшло 9 звернень або 2,58%.

З даного питання звернення надходили від жителів смт. Романів,смт.Миропіль сіл Нивна, Вільха, Садки. На всі підняті цього роду питання громадяни отримали ґрунтовні роз’яснення.

Крім цього, звертались громадяни до райдержадміністрації із рядом інших питань,що їх турбують.

У структурі звернень питому вагу займають колективні звернення – 45 або 12,89% (в 2015 році – 40).

Найбільше звернень надійшло від жителів  Романівської селищної ради – 10 звернень.

По 6 звернень надійшло від мешканців с.Вільха та с.Червоні Хатки.  4– від громадян с. Годиха. В переважній більшості колективно громада зверталась до органів влади з питань:

  • освіти – 8;
  • благоустрою території та ремонту доріг – 4;
  • аграрної політики – 4;
  • відновлення автобусного сполучення – 1.

Аналізуючи звернення, що надійшли на розгляд райдержадміністрації слід зазначити, що значну їх частину становлять звернення, надіслані до райдержадміністрації від органів влади вищого рівня - 141, що складає 40,4% усіх звернень.

Протягом шести місяців 2016 року до райдержадміністрації через

  •  обласну державну адміністрацію надійшло на вирішення 47 звернень, що складає 13,46% усіх звернень;
  • народного депутата України В.Й. Развадовського надійшло 25 звернень. В переважній більшості, громадяни у своїх зверненнях до депутата піднімали питання надання матеріальної допомоги  (жителі селищ Романів, Биківка, Миропіль, сіл Врублівка, Вільшанка, Годиха, Камінь, Карвинівка, Колодяжне, Мала Козара, Романівка;
  • Житомирський обласний контактний центр 59   звернень, за зверненнями громадян  на Урядову гарячу лінію.

У зверненнях, що надійшли на адресу райдержадміністрації, громадяни порушили і ряд інших питань, частина з яких вирішена позитивно, на решту громадяни отримали ґрунтовні роз’яснення в межах чинного законодавства.

Загалом, за звітний період задоволено близько 40 % звернень, на решту звернень громадяни отримали роз’яснення.

 

Начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації                                                В.Я.Кулибаба

НОВ�Н�