--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Огляд можливостей для представників громадськості. ТРЕНІНГИ, НАВЧАННЯ, ПРОГРАМИ

Огляд можливостей для представників громадськості. ТРЕНІНГИ, НАВЧАННЯ, ПРОГРАМИ

Запрошуємо до активності представників громадськості. До вашої уваги пропонуємо тижневий огляд актуальних семінарів, тренінгів, програм, грантів та конкурсів.

 


Набір учасників програми «Арт-активізм і правозахисний контекст»

Дедлайн – 30 липня.

 

Українська Гельсінська спілка з прав людини, Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини» оголошує набір учасників для участі у програмі «Арт-активізм і правозахисний контекст». Дана програма є пілотною і розрахована на місцевих громадських активістів, які застосовують інструменти мистецтва для організації громадських заходів, вуличних акцій, облаштуванняміських/громадських просторів, та зацікавленні у просуванні прав людини на місцевому рівні. Очікується, що учасники програми в рамках навчання реалізують власні місцеві ініціативи та поділяться досвідом з колегами.

 

Основні компоненти програми:

 • Двотижневий базовий он-лайн курс з правозахисної тематики, який відбуватиметься 15-30 серпня 2016 року. Для участі в он-лайн курсі учасники відбиратимуться на основі оцінки анкет, які слід заповнити до 30-го липня.
 • Тижнева творча майстерня, орієнтована на вироблення спільних форматів, стратегій та ініціатив, пов’язаних з просуванням правозахисної тематики в громадському просторі.  Майстерня відбудеться 25-30 вересня.  До участі в ній буде запрошено до 20 учасників, які успішно звершать базовий онлайн-курс.
 • Створення спільного ресурсу кращих практик арт-активізму та посібника для фасилітаторів місцевих ініціатив (протягом серпня-жовтня 2016 року).

Основна тематика програми:

 • Права людини з фокусом на свободу вираження поглядів, свободу зібрань та об’єднань, принципи рівності та недискримінації.
 • Права людини засобами мистецтва. Громадська активність, права людини і міський простір.
 • Стратегії та тактики активізму та планування, інтерпретація суспільних проблем та запитів методами мистецтва.
 • Зміст громадських просторів, просування правозахисного контексту.

Очікуваний профіль учасників:

 • активні у місцевому громадському житті;
 • мають досвід з організації локальних подій та/або вуличних акцій;
 • мають початкову ідею щодо облаштування простору з огляду на зміст та цінності прав людини;
 • поділяють концепцію прав людини;
 • демонструють творчий потенціал та  здатні інтерпретувати правозахисні теми мистецькими засобами;
 • рацюють з суспільним запитом та просувають права різних соціальних груп,  зацікавлені у власному самовираженні.

Тематика ініціатив, які впроваджували учасники дотепер, не має суттєвого значення. Основне – бажання спробувати себе у контексті правозахисної тематики та діяти з повагою до цінностей прав людини.

 


Школа організаторів руху «Твоя Країна»

Дедлайн – 12 серпня

 

Ми (група молодих ініціативних людей) хочемо посприяти цьому реалізовуючи на теренах України Всеукраїнський рух «Твоя Країна», який спрямований на руйнування соціальних стереотипів, формування всеукраїнськості громадян та нових контактів між різними регіонами країни, розвиток внутрішнього туризму та підвищення внутрішньої мобільності громадян.

 

Наш захід подарує тобі можливість отримати знання та навички, які стануть у пригоді при реалізації проектів різноманітних напрямків у різних галузях.

 

Спікерами будуть талановиті люди, які вже встигли застосувати свої знання на практиці роботи з масмедія, фандрайзингу, проектному менеджменту та тайм-менеджменту.

 

Кількість місць обмежена, тож не зволікай. Чекаємо на тебе!

 

Офіційна сторінка у ВК – https://vk.com/school_org_tk

 

Офіційна сторінка у FB https://www.facebook.com/events/1750026831935444/

 

Анкета – http://bit.ly/Anketa_TK_Orgschool

 


Тренінг із технології проведення журналістських розслідувань
у сфері корупції та зловживань у земельних питаннях

28-29 липня 2016 року, Київ

 

Інститут розвитку регіональної преси, (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів ЗМІ України взяти участь у тренінгу з Технології проведення журналістських розслідувань у сфері корупції та зловживань у земельних питаннях .

 

Участь у тренінгу надасть журналістам можливість підвищити професійний рівень , покращити знання із законодавства, що регулює земельні відносини, ознайомитись із найбільш розповсюдженими схемами тіньової приватизації землі та інших зловживань у цій сфері , а також технологіями проведення журналістських розслідувань з цієї тематики, отримати консультації експерта.  Участь тренінгах  є  безкоштовною.

 

У програмі тренінгу :

 

– Законодавство України, що регулює земельну сферу. Слабкі місця і лазівки, що сприяють корупції.

 

– Операції з землею. Що треба знати про земельні аукціони? Право власності і право користування. Правоустановчі документи на землю.

 

– Землі сільськогосподарського призначення. Землі ПЗФ і рекреаційного призначення. Обмеження у використанні і розповсюджені схеми тіньової приватизації.

 

– Схема дій під час проведення журналістського розслідування.

 

– Робота з кадастровою картою.

 

– Формування списку тем з висвітлення корупції у земельній сфері. Планування роботи над матеріалами.

 

До участі у тренінгу запрошуються журналісти усіх видів ЗМІ , які мають досвід роботи у ЗМІ не менше трьох років та мотивовані провести розслідування найближчим часом .  Для участі у тренінгу необхідно заповнити та надіслати  онлайн-анкету  до 21 липня 2016 року.

 

Надсилайте Ваші запитання на електронну адресу  irrp.org.ua@gmail.com  або звертайтесь за номером 067-547-22-33.

 

Група учасників тренінгу формуються на конкурсній основі. ІРРП повідомить запрошеним учасникам про участь за менше ніж за тиждень днів до початку тренінгу. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат на проїзд.

 


Табір в Карпатах «МіжCulturнa  Labораторія»

Запрошуємо молодих активістів зі всієї України до участі в інтеграційному молодіжному таборі в Карпатах «МіжCulturнa Labораторія», що організовується креативною командою Молодіжної організації «СТАН» в рамках проекту  «Діалог та примирення в регіонах України» за фінансової підтримки Natoinal Endowment for Democracy (NED) із залученням експертів та тренерів із різних куточків України.

 

Впродовж 5 днів (з 1 до 5 серпня 2016р) учасники виїзного кемпінгу зможуть спробувати себе в якості справжніх лідерів думок і охопити різні методики та теми.

 

До участі в таборі запрошуємо активістів зі всієї України!

 

В програмі:

 • форум-театр,
 • основи проектного менеджменту,
 • діалогові практики,
 • громадський активізм,
 • медіа досвідченність,
 • конфліктологія,
 • гри з ситуативним моделюванням.

І як бонус, ми пропонуємо всім учасникам виїздного табору взяти участь у “Марафоні ідей”, де за допомогою модераторів та експертів учасники зможуть перетворити свою ідею на реальний проект і позмагатися за отримання фінансування на його реалізацію.

 

Табір “МіжCulturна Labораторія” не є религійним або політичним майданчиком.

 

Вік учасників: 16+ (Можуть бути виключення за рішенням організаторів)

 

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Реєстраційна форма за посиланням.

 

Дедлайн - 24 липня 2016р до 23:59

 


 Серія медіа-майстерень за тематикою «Переселенці зі сходу України й Криму»

Міжнародна мережа журналістів і медіа-ініціатив з ЄС і Східної Європи у співпраці з Інститутом міжнародних відносин у галузі культури оголошує конкурс на участь у серії медіа-майстерень за тематикою «Переселенці зі сходу України й Криму».

 

Тренінги відбудуться у серпні - листопаді 2016 в Харкові, Одесі, Чернівцях, Львові та Києві. Заходи орієнтовані на молодих людей 18 - 30 років з усєї України, які цікавляться ситуацією вимушених переселенців і тим, як висвітлюється ця тема в ЗМІ та в інтернеті.

 

Під час третього етапу тренінгу, в рамках великого засідання редакції, на основі дискусій, своїх письмових матеріалів та фоторобіт участниками у співпраці з редакторами буде видано друкований журнал.

 

Учасники отримують базові журналістські знання та за підтримки тренерів й експертів у галузі медіа з Німеччини й України розробляють власні проекти на тему вимушеного переселення. Це можуть бути інтерв’ю, статті, фотопроекти та інше. Головна умова для участі в програмі − інтерес до роботи ЗМІ, бажання писати й фотографувати, однак професійні журналісти не зможуть бути учасниками проекту. Заявки від переселенців матимуть пріоритет при розгляді.

 

Участь у тренінгах безкоштовна, організатори забезпечуют проживання, харчування, відшкодування дорожніх витрат.

 

Детальну інформацію про тренінги можна знайти в додатку або за лінком: https://www.cms.n-ost.org/files/uploads/training_n_ost_ua-0.pdf

 

Аплікаційна форма  знаходиться тут.

 

Дедлайн – 19 липня 2016 включно.

 


 Школа соціальних активістів. Матеріали до уроку «Адміністрування проектів»

Від імені компанії «Соціальний консалтинг «Параграф» запрошуємо стати учасником школи соціальних активістів!

 

Місією нашої компанії є створювати якісні зміни, допомагаючи громадськості, бізнесу та органам державної влади якісно співпрацювати , тому ми, як ніхто, знаємо, що майбутнє творять люди. І від того, наскільки продумано і якісно ми будемо втілювати наші ідеї та задуми в теперішньому, залежатимуть результати, яких ми намагаємось досягти в майбутньому.

 

Коли організація вже зареєстрована і стратегічний план розроблено, що ж далі робити? Далі слід впроваджувати вашу місію в життя. Яким чином? У нас є відповідь!

 

Звісно, шляхом розробки та впровадження проектів. Тому до вашої уваги – урок «Адміністрування проектів». У рамках даного уроку Ви маєте можливість безкоштовно завантажити наступний корисний матеріал:

 

– Чек-лист запитань для проектної команди, який допоможе Вам чітко сформулювати проект та проаналізувати його за багатовекторними критеріями
Адміністрування проектів – запорука вдалого впровадження ваших ідей.

 

Після проходження повного курсу Ви точно знатимете з чого починати писати проект, які складові соціального проекту та як його успішно реалізувати!

 

Матеріали можна отримати за посиланням:http://school.prgrf.com/wpm/start/lesson-3-materials/ 

НОВ�Н�