--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Місія творити добро

Сьогодні, 15 липня, у Романівській райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу за участю Кучинської Т.В., заступника голови райдержадміністрації, Красовської Н.В., завідуючої жіночим відділом Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну», що у Житомирі.

Також у засіданні круглого столу взяли участь Гаврилова О.Л., начальник відділу освіти райдержадміністрації, Ковальчук Л.Й., завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Данилевич В.І., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, Левкович Г.М., директор РЦ СССДМ, Серт І.В., голова районної організації Червоного Хреста.

На засіданні обговорювалися питання роботи Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» у плані допомоги жінкам з небажаною вагітністю та можливість співпраці з державними органами у цьому напрямку.

Представники фонду закликають усіх, хто має таку необхідність і бажання, звертатись, якщо необхідно пройти тест на вагітність, отримати передабортну консультацію, отримати підтримку при незапланованій вагітності або інформацію про розвиток дитини в утробі матері. Наголошуємо, що всі послуги безкоштовні.

Міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну» знаходиться в м.Житомир, вул. Старовільська,29. Діяльність фонду розповсюджується на місто Житомир  та область.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�