--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Як повідомляє Романівське відділення поліції...

13.07.2016 року о 02.45 годин до чергової частини Романівського відділення поліції Новоград-Волинського відділу ГУНП в Житомирській області надійшло телефонне повідомлення від уродженця та жителя с. Лісна Рудня Романівського району 1940 р.н. українця, громадянина України, одруженого, освіта середня, пенсіонера, про те, що в ніч на 13.07.2016 року з подвір'я його домогосподарства за місцем проживання, невідома особа викрала його мотоцикл марки Днепр-11.

             Виїздом на місце пригоди слідчо-оперативною групою було встановлено, що в період часу з 23:00 год. 12.07.2016 року по 02:00 год. 13.07.2016 року в с. Лісна Рудня Романівського району, по вул. Лісова, 54, невідома особа шляхом відпирання металевого засову на металевих воротах огорожі домогосподарства заявника, проникла на територію домогосподарства, де з під навісу, який не закривається, незаконно заволоділа його транспортним засобом, а саме мотоциклом марки Днепр-11 д/з 9428 ЖИЖ голубого кольору, 1993 р.в. в справному стані без акумуляторної батареї, завдавши гр. Федоренчик Д.О. матеріального збитку на суму 6 тис. гривень.

Проведеними розшуковими заходами по гарячих слідах, в с. Садки Романівського району по вул. Центральна, членами СОГ добового наряду відділення поліції зупинено трактор саморобного виробництва б/н, під керуванням гр. 1981 р.н., уродженця та жителя смт. Романів,  українця, громадянина України, одруженого, освіта середня, раніше не судимого, в кабіні якого знаходився його рідній брат, 27.03.1987 р.н., уродженець та житель смт. Романів, українець, громадянин України, не одружений, не працюючий, раніше не судимий, які на навісному зчіпному пристрої трактора буксирували викрадений мотоцикл.

В скоєнні даного кримінального правопорушення вищевказані  зізнаються.

З місця пригоди вилучено сліди взуття, свідоцтво про реєстрацію на викрадений мотоцикл, мотоцикл Днепр-11, та трактор саморобного виробництва.

В діях вищевказаних вбачаються ознаки складу злочину передбачені ч.2 ст. 289 КК України.

Перевірка по даному факту проводиться  слідчим відділом Романівського відділення поліції.

НОВ�Н�