--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулося засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Дня незалежності України

11 липня Кучинська Т.В., заступник голови Романівської райдержадміністрації, провела засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі 25-ї річниці незалежності України.

Тетяна Вікторівна ознайомила членів організаційного комітету з основними положеннями Указу Президента України від 03.12.2015 №675/2015 «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України», яким передбачено проведення заходів з нагоди свята, у тому числі, урочисте підняття Державного Прапора України; залучення до проведення урочистостей представників органів державної влади і місцевого самоврядування, громадськості; вшанування учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях; покладання квітів до пам’ятних знаків та місць поховання борців за незалежність України  тощо.

На засіданні організаційного комітету обговорено концепцію відзначення 25-ї річниці незалежності України у Романівському районі та районному центрі – селищі Романів.

З метою гідного відзначення 25-ї річниці проголошення незалежності України у районі заступник голови райдержадміністрації Кучинська Т.В. дала відповідні доручення членам оргкомітету.

Прес-служба райдержадміністрації 

НОВ�Н�