--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Зустріч в український День родини

Зустріч у Баранівці в український День родини

 


Зустріч з родинами бійців Романівського і Баранівського районів, які загинули під час бойових дій на сході нашої держави, відстоюючи цілісність і незалежність України, відбулася 8 липня, в український День родини, в м. Баранівка у міському будинку культури. На цей захід прибули рідні й близькі загиблих воїнів з двох сусідніх районів.

Організаційно підтримали проведення зустрічі членів сімей загиблих учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції і Романівська, і Баранівська райдержадміністрації, районні та міська ради, військові комісаріати обох районів.

Дев’ять воїнів з Романівщини і десять воїнів, які народилися на Баранівщині, взяли до рук зброю і пішли захищати свою родину, землю, країну віддали свої молоді життя в ході проведення АТО.

Щиро вклонялися батькам за виховання справжніх патріотів України, порядних, відповідальних синів Кучинська Т.В., заступник голови Романівської райдержадміністрації та Бабінець О.П., заступник голови Баранівської райдержадміністрації.

            Для вшанування пам’яті загиблих воїнів організатори зустрічі представили концерт-реквієм, фотовиставку про волонтерів і документальні фільми, у яких розповідається про кожного з  воїнів.

Ось  імена  героїв: Романівський район - Олександр Атаманчук,  Віталій  Бабій,  Олександр Григорович,  Руслан Котвіцький, Сергій Лялевич, Сергій  Руденко, Вадим Рудніцький, Петро Суріков, Володимир Чепіль;

Баранівський район - Віталій Гасюк, Костянтин Дронговський, Олександр Іщук,  Олександр Коростинський,  Віталій Медушевський, Віктор Наливайко, Віктор Новіцький, Вадим Пашковський, Віталій Приймак,  Олексій Сафін.

Усі учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих захисників Вітчизни спільною молитвою «Отче Наш» і хвилиною мовчання.

Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих воїнів, які полягли захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України. Пам’ять про подвиг ваших синів, чоловіків, батьків житиме вічно у наших серцях.

Дякуємо усім, хто долучився до забезпечення проведення зустрічі, яка відбулася у двох сусідніх районах та є прикладом добросусідства.

 

Завідувач сектора з питань

внутрішньої політики і зв’язків

із засобами масової інформації

та громадськістю апарату

райдержадміністрації                                                                     О.М.Рекша

НОВ�Н�