--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Огляд можливостей для представників громадськості. КОНКУРСИ, ТРЕНІНГИ, ГРАНТИ

Огляд можливостей для представників громадськості. КОНКУРСИ, ТРЕНІНГИ, ГРАНТИ

Запрошуємо до активності представників громадськості. До вашої уваги пропонуємо тижневий огляд актуальних семінарів, тренінгів, програм, грантів та конкурсів.

 

Тренінг «Активні громадяни» (Львів)

 

Інститут Суспільних Ініціатив оголошує набір на тренінг програми «Активні громадяни», що відбувається під егідою Британської Ради, та який пройде 2-3 липня за адресою вул. Городоцька, 285 у приміщені Бібліотеки №17. Захід спрямований на покращення мікрорайону Сигнівка та розвитку громадського простору на базі колишнього кінотеатру «Арлекіно».

 

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

 

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. 

 

Під час тренінгу учасники навчатся писати власні проекти соціальної дії, після чого отримають можливість відправити їх на конкурс міні-грантів від Британської ради. Найкращі проекти отримають фінансування до 15 000 грн (500 фунтів).

 

Символічний внесок за участь у тренінгу скаладає 20 грн., дані кошти необхідні для забезпечення учасників тренінгу необхідними роздатковими матеріалами та організації кава-паузи під час навчання. Кількість учасникив обмежена.

 

Заповнити анкету для участі у тренінгу можна тут.

 

Контактні особи - Ольга Палінчак (066 83 06 229) або o.palinchak@sii.org.ua.

 

Контакти:

 

Літня школа «Еволюція конфліктів у сучасному світі: досвід для України»

 

Дедлайн – 25 червня 2016.

 

8-10 липня 2016 року Одеський регіональний осередок всеукраїнської ГО «Форум молодих дипломатів» у партнерстві з Українською миротворчою школою та журналом UA: Ukraine Analytica проводить у м. Одеса літню школу «Еволюція конфліктів у сучасному світі: досвід для України».

 

Запрошуємо до участі молодих науковців, студентів та громадських активістів віком до 28 років, які мають базові знання із міжнародних відносин, політології, соціології, юриспруденції та історії і бажають здобути ґрунтовні знання у сфері теоретичної та практичної конфліктології.

 

В рамках зустрічі ми пропонуємо ознайомитися як із основами конфліктології, еволюцією конфліктів у сучасному світі, так і з досвідом врегулювання конфліктів в Чорноморському регіоні, а також залучитися до інтерактивів та вироблення стратегії щодо ефективного вирішення кризи в Україні. Протягом школи своїми знаннями та досвідом ділитимуться провідні українські експерти у галузі: Ганна Шелест (UA: Ukraine Analytica), Ігор Семиволос (Центр Близькосхідних досліджень), Сегрій Герасимчук («Українська призма») та Євген Магда (Доцент Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ, автор книги «Гібридна війна: вижити та перемогти» та співавтор книги книжку «Ігри відображень: якою бачить Україну світ») .

 

Витрати на дорогу, проживання та харчування покриваються з боку організаторів (за умови відвідання 100% заходів під час семінару).

 

З будь-яких питань звертайтесь до голови РП ФМД – Валерії Лозової за телефоном +380631568396 або на e-mail: vlozova@diplomats.com.ua, або заступника голови - Олександра Тирона, тел.:+380932498433, e-mail: otyron@diplomats.com.ua.

 

Контакти:

 

ХІІ Всеукраїнська школа з прав людини для молодих актвистів (Чернігів)

 

Дедлайн – 30 червня

 

Всеукраїнська школа прав людини для молодих активістів вкотре відчиняє свої двері для молоді України, яка прагне розширити свої знання щодо прав людини та громадського активізму, познайомитись з кращими практиками правозахисної діяльності, поспілкуватися з активістами зі всієї України, а також міжнародними експертами і просто цікаво провести час в компанії однодумців.

 

Школа, яку організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з Всеукраїнською освітньою програмою “Розуміємо права людини” за фінансової підтримки програми USAID “Права людини у дії”, цього року проходитиме з 8 по 15 серпня в Освітньому домі прав людини в Чернігові.

 

Запрошуємо активну молодь від 18 до 28 років, що зацікавлена в тематиці прав людини та готова застосовувати свої знання на практиці. Перевага надаватиметься потенційним учасникам та учасницям, що мають рекомендації від громадських організацій, ініціативних груп тощо.

 

Навчання проходитиме у форматі інтерактивних лекцій від кращих викладачів, великої кількості практичної роботи з використанням нестандартних методик, майстер-класів, знайомства з інноваційними практиками, дискусійних груп та багато іншого!

 

Протягом 8 днів учасники підвищать обізнаність про права людини та механізми їх захисту, навчаться помічати права людини та їх порушення у повсякденному житті, підвищать розуміння толерантності та дискримінації, навчаться планувати ефективну діяльність у сфері прав людини.

 

Для випускників Школи передбачена довгострокова програма особистісного та професійного росту, ресурсної підтримки  після завершення школи.

 

Організаторами забезпечується проживання, харчування та проїзд учасників до місця проведення Школи за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або плацкартним вагоном поїзда.

 

Для участі у відборі до Всеукраїнської школи з прав людини для молодих активістів Вам необхідно не пізніше 30 червня:

 

I) заповнити реєстраційну анкету он-лайн за адресою: http://edu.helsinki.org.ua/zajavka/ (обов’язково поставте галочку навпроти назви Школи вгорі сторінки). Зверніть увагу: для отримання доступу до форми заявки необхідно спочатку зареєструватися на сайті http://edu.helsinki.org.ua/user/register та дочекатись підтвердження реєстрації вашої кандидатури на вказану вами адресу електронної пошти.

 

II) Записати коротке відеозвернення (від 1 до 3 хвилин) на тему «Три причини, чому саме я маю стати учасником Всеукраїнської школи з прав людини для молодих активістів 2016»  і викласти його у відеохостинг Ютуб або файлообмінник ex.ua, а посилання скопіювати в графу «Додаткове завдання» в анкеті учасника. Назва відео має бути в форматі Прізвище ім`я_Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів.

 

Приклад відеовізитівки: https://www.youtube.com/watch?v=jbHXjvez9i0, креативність заохочується!

 

Для монтажу відео можете використовувати програму «Movavi Video» або «ВидеоМОНТАЖ», або будь-яку зручну для Вас.

 

Звертаємо Вашу увагу, що кандидатура вважається зареєстрованою, а інформація прийнятою до участі у конкурсі, якщо протягом 3 днів Ви отримали підтвердження.

 

Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати 15 липня 2016 року.

 

Слідкуйте за новинами на сайті edu.helsinki.org.ua. У нас для вас ще багато сюрпризів!

 

Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зв’язатись з організаторами rozumiemopravaludyny@gmail.com або з координатором kobenko.alina@gmail.com Всеукраїнської школи з прав людини для молодих активістів.

 

Контакти:

 

Фінансова та технічна допомога незалежним медіа-ініціативам в Україні

 

Дедлайн – 30 червня

 

Freedom House запрошує подавати заявки на грант у рамках однорічної програми фінансування, розвитку спроможності та технічної допомоги незалежним медіа. Гранти будуть надаватись інноваційним медіа-ініціативам по всій Україні, що фокусуються на висвітленні проблем підзвітності та прозорості урядування та суспільства згідно з вимогами, описаними в оголошенні. У рамках цієї програми фінансування переможцям конкурсу також буде надана необхідна технічна підтримка відповідно до потреб з метою зміцнення організаційної спроможності та управлінського потенціалу.

 

Заснована Елеонорою Рузвельт та іншими визначними американцями в 1941, Freedom House є найстарішою неприбутковою, неурядовою організацією у Сполучених Штатах Америки, що віддана ідеї просування та захисту демократії і свободи по всьому світу.  Freedom House підтримує поширення свободи по всьому світу шляхом проведення адвокаційних кампаній, моніторингу та ґрунтовного дослідження стану свободи, а також безпосередньої підтримки демократичних реформаторів по всьому світу. 

 

Freedom House обере до 4 (чотирьох) медіа-організацій чи ініціатив для надання гранту сумою до 23,000 доларів США, які: направлені на висвітлення окремого чи ряду питань соціального, політичного чи економічного розвитку в Україні, зокрема на висвітлення явищ корупції, проблем захисту прав людини чи притягення до відповідальності за їх порушення; продемонстрували здатність донести до пересічних громадян зрозумілу і неупереджену інформацію та аналітичні дані; продемонстрували творчий підхід та вміння швидко реагувати на соціальні, політичні та економічні зміни в Україні. Пріоритет буде наданий організаціям та ініціативам, що вважають себе агентами просування; продемонстрували здатність донести до пересічних громадян зрозумілу і неупереджену інформацію та аналітичні дані; продемонстрували творчий підхід та вміння швидко реагувати на соціальні, політичні та економічні зміни в Україні. Пріоритет буде наданий організаціям та ініціативам, що вважають себе агентами просування прозорості, підзвітності, прав людини та демократичного розвитку. Freedom House планує підтримувати друковане ЗМІ, онлайн-видання, радіо, та/або інший формат медіа-ініціатив, а також планує сприяти тим аплікантами, що націлені розширити власну аудиторію та вплив завдяки співпраці з Freedom House та/або іншими українськими виданнями чи громадським організаціям.

 

Програма фінансової та технічної підтримки медіа має подвійну мету:

  • фінансово підтримати медіа-ініціативи та організації, що прагнуть встановлення прозорості та підзвітності в урядуванні та суспільному житті за рахунок опублікування історій та репортажів про економічні, соціальні, культурні та політичні питання та проблеми;
  • надати необхідну технічну підтримку та допомогу новим медіа чи/та медіа- ініціативам, в управлінні яких немає професійних медіа-менеджерів.

Апліканти мають продемонструвати розуміння основних організаційних слабкостей та бажання виправити їх за підтримки Freedom House. Пріоритет буде надаватися регіональним чи місцевим медіа-організаціям чи ініціативам, а також таким, що направлені на висвітлення питань місцевого чи регіонального соціального, політичного чи економічного розвитку, що наразі мало представлені у медіа середовищі. Успішними кандидатами для отримання гранту будуть вважатися такі, що спрямовані на розробку якісного інформаційного продукту у рамках цієї програми. Медіа-партнери отримають однорічну фінансову та технічну підтримку. Заявки, що є неповними, або такі, що мають короткі та нечіткі відповіді на поставлені запитання, не будуть включені до конкурсу на отримання фінансової підтримки. 

 

ХТО МАЄ ПРАВО НА УЧАСТЬ:

 

Право на участь у цій програмі мають лише некомерційні організації, об’єднання, ініціативи та фонди, що є офіційно зареєстрованими та працюють в Україні. Фізичні особи і державні чи квазі-державні органи або комерційні установи не мають права на отримання фінансування.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГРАНТ:

 

Freedom House планує розпочати фінансування проектів на початку липня 2016 року. Бюджет проектів не повинен перевищувати суму, еквівалентну 23,000 доларів США. Розподіл коштів  відбудеться після конкурсу та підписання угоди між обраними медіа-партнерами та Freedom House. Більшість заходів в рамках проектів має проводитися в Україні.

 

Кінцевий термін подання заявок:  Заявки мають бути надіслані до Freedom House не пізніше, ніж 17:00 (за східним стандартним часом) 30 червня 2016 року. Доступ до форми можна отримати за ПОСИЛАННЯМ.

 

Контакти:

 

Прийом кіноробіт для участі у фестивалі FFF-2016

 

Дедлайн – 1 вересня 2016

 

До участі у Фестивалі запрошуються професіонали та аматори (як зовсім початківці, так і «просунуті») з усіх країн світу. Відкрити та реалізувати творчий потенціал може кожен охочий, що є прихильником або автором модних ідей, підтримує тенденції та кроки до їх реалізації. В якості автора може брати участь як повнолітня фізична особа, так і творчі колективи або об’єднання чи громадські організації.

 

Зніміть кіно про улюбленого дизайнера одягу, взуття, інтер’єру, меблів, архітектури, про модну професію, модний гаджет, автомобіль.

 

Розкажіть про нелегку долю модного черевичка або столітню історію життя бабусиного ґудзика. Створіть історію про модний літературний напрямок, модну професію чи персонаж з нестандартними переконаннями, романтичний сюжет про улюблену краватку чи весільну сукню з прокату або джинси, що побачили чимало за свій «гарантійний термін». Розкажіть про подорож, яка має модний туристичний маршрут формат чи напрямок, про незабутній запах парфумів, що вмить перевернув життя, про гарну зачіску або таку, що зовсім без смаку, та пригоди в салоні краси або спортивному залі. Розкажіть про «модних» лікарів, дивовижну косметику, модні сімейні цінності або романтичні перевтілення. Зафільмуйте акторів, музикантів, співаків, спортсменів, що є або мають стати модними, на Вашу думку.

 

Деталі http://exclusive-style.kiev.ua/ru/projects/fff2016

 

Літня школа солідарності: Соціальні проекти та більше ніж волонтерство

 

Дедлайн – 12 липня.

 

Літня школа солідарності – це насичений та цікавий тиждень літа, протягом якого учасники познайомляться з іншими мешканцями Києва: відвідають будинок престарілих, ромський табір, побувають на роздачі їжі для бездомних та бідних людей. Також у програмі школи фільми, лекції та обговорення. Після трьох днів школи учасники розділяться на групи, і кожна група працюватиме над своїм соціальним чи культурним проектом (наприклад, пікнік з бездомними, вечір поезії в будинку престарілих чи фотовиставка про ромських дітей).Куратори школи – учасники руху «Молодь за мир», що мають багаторічний досвід допомоги, спілкування і дружби з бездомними, літніми, ромами.Учасниками можуть стати люди від 14 до 30 років.


Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити форму: http://goo.gl/B4Iw80

 

Програма кредитування соціальних підприємств від WNISEF

 

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та АТ «Ощадбанк» розпочали впровадження інноваційної програми, що забезпечить кредитування соціальних підприємств за низькими відсотковими ставками.

 

Джерелом фінансування кредитів є програма технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) вартістю 30 млн. доларів США, виконавцем якої є Western NIS Enterprise Fund.

 

Користь від програми в першу чергу отримають ті українці, які потерпіли від конфлікту на сході країни, у т.ч. вимушені переселенці з південних та східних регіонів, а також інваліди, малозабезпечені жінки та представники інших незахищених суспільних груп. У квітні поточного року WNISEF та Ощадбанк мають спільно визначити перших отримувачів кредитів шляхом відкритого конкурсу.

 

Враховуючи ті масштабні соціальні й економічні виклики, що нині постають перед Україною, програма пільгового кредитування WNISEF забезпечить доступ до фінансових ресурсів за поміркованими ставками для соціальних підприємств, які вирішують проблеми вразливих спільнот українського суспільства.

 

Загальна сума кредитів, які будуть видані в рамках програми протягом наступних трьох років, складе 100 млн. грн. Сума одного кредиту перебуватиме у межах від 250 тис. до 2,5 млн. грн. Програма гарантує, що для класичних соціальних підприємств (діяльність яких спрямована виключно на вирішення соціальних питань) ставка за затвердженим кредитом складатиме не більше 5% річних, а для тих, які витрачають суттєву частку своїх прибутків на фінансування соціальних підприємств або суспільно корисної діяльності – не більше 10% річних. За період діяльності програми буде загалом видано 150-300 кредитів.

 

Бланк заявки на участь у цій інноваційній програмі можна завантажити за адресою: http://goo.gl/oMYuJi

 

Заявку відправляти менеджеру програми Василю Назаруку електронною поштою за адресою vnazaruk@wnisef.org, +38044 490-55-80, +38044 490-55-89.

НОВ�Н�