--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Соціальні виплати переселенцям будуть відновлені у найкоротші терміни

Соціальні виплати переселенцям будуть відновлені у найкоротші терміни

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка вчора, 16 червня, відбулась селекторна щодо виплати пенсій, соціальних допомог вимушеним переселенцям та організації належного контролю за коштами Держбюджету, Пенсійного фонду, які виділяються переселенцям.

 

Участь в нараді взяли заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута і директор департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА Галина Корінна.

 

Розпочинаючи нараду, Павло Розенко зазначив: «Враховуючи численні звернення громадських організацій та вимушено переміщених осіб, Уряд вніс зміни до постанов №502 та №637, якими, зокрема, скасовується норма щодо проставляння у довідці ВПО відмітки органами Державної міграційної служби та врегульовуються деякі питання  здійснення виплат переселенцям».

 

За його словами, відтепер довідка переселенця буде діяти безстроково, що дасть змогу забезпечити вчасне отримання пенсій та інших соціальних виплат.

 

«Зараз від організації роботи голів обласних і районних державних адміністрацій, керівників управлінь соцзахисту населення залежить, наскільки ефективно та прозоро будуть здійснюватися виплати переселенцям і наскільки швидко будуть відновлені виплати тим, кому з тих чи інших причин вони були призупинені. В найкоротші терміни необхідно забезпечити виконання цих двох постанов Кабінету Міністрів України, забезпечити утворення нових комісій з питань призначення або відновлення соцвиплат», – наголосив Розенко.

 

Павло Розенко також зауважив, що відповідно до прийнятого парламентом Закону, тим ВПО,в кого у довідці місцем проживання вказані управління соцзахисту населення, міські, районні органи влади тощо в місячний термін потрібно буде пройти перереєстрацію. «Зараз реєстрація за тими адресами не допускається. Враховуючи норми, які були прийняті народними депутатами України, такі довідки мають бути перереєстровані у місячний термін із занесенням до довідки адреси фактичного місця проживання», – сказав Віце-прем’єр-міністр, наголосивши при цьому, що тотальної перереєстрації не буде, мова йде лише про невелику кількість людей.

 

Віце-прем’єр-міністр вкотре підкреслив, що справжнім переселенцям немає чого турбуватися та доручив місцевим органам виконавчої влади, керівникам органів місцевого самоврядування у найкоротші терміни забезпечити повне виконання постанов Кабінету Міністрів України.

Прес-служба облдержадміністрації

НОВ�Н�