--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

13 червня відбулася робоча нарада з питань об'єднання територіальних громад Романівського району

Робочу нараду з питань об’єднання територіальних громад провів 13 червня 2016 року Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, з сільськими і селищними головами району.

«Неприпустимим є те, що сільський чи селищний голова, посадова особа, якій громада висловила велику довіру забезпечити краще і якісніше життя, яка, у силу своїх посадових обов’язків, є виразником інтересів жителів громади, виступає стороннім спостерігачем процесу децентралізації. І вичікує, що хтось надасть у громаду додаткові надходження, збудує нові об’єкти інфраструктури, відремонтує дороги, садочки і школи. Такого не буде. Ми зібрались для того, щоб разом вирішити, що робитимемо далі: сидіти і вичікувати чи рухатись назустріч змінам на краще», – звернувся Олексій Григорович до сільських і селищних голів району.

 «Так, є досвід європейських країн щодо об’єднання територіальних громад, проте, ми, українці, маємо взяти від кожного краще і створити своє», – наголосив голова райдержадміністрації.

Нагадаємо, до Перспективного плану формування територій громад Житомирщини, Романівський район подав пропозиції щодо створення на території району двох функціонально спроможних громад: Миропільської і Романівської. На даний час не створено жодної.

У багатьох сільських радах району взагалі відсутня ініціатива стосовно об’єднання. Або ж ініціатива є, але рішення ще не прийняті. Очільники таких рад хвилюються в першу чергу за своє робоче місце, а потім – за розвиток громади.

До колег звернувся Іщук А.В., Романівський селищний голова, який закликав їх пришвидшити процес утворення громад і надати пропозиції до Романівської селищної ради тих, хто хоче приєднатися до Романівської об’єднаної територіальної громади.

Підводячи підсумки наради, Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, ще раз підкреслив: децентралізація – процес незворотній і його уже не зупинити.

Прес-служба райдержадміністрації 

НОВ�Н�