--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Орден "За мужність" вручено удові учасника АТО

14 червня 2016 року Кучинська Т.В., заступник голови Романівської райдержадміністрації, разом із Томчевським А.Л., районним військовим комісаром, Багінським В.А., головою Відокремленого підрозділу громадської організації «Обласна спілка учасників та ветеранів АТО «Схід» в Романівському районі, депутатом районної ради Гавриловою О.Л. та Гиндичем В.П., Миропільським селищним головою, завітали до оселі Лисоти Зої Леонідівни, удови учасника бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції Бабія Віталія Володимировича, який загинув 13 листопада 2015 року.

У цей день Зої Леонідівні вручили орден «За мужність» ІІІ степеня, яким, згідно з Указом Президента України №9/2016 від 16.01.2016 року, удостоєно її цивільного чоловіка Бабія Віталія Володимировича за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі (посмертно).  

Усі присутні привітали Зою Леонідівну з цією подією та вшанували пам’ять загиблого старшого солдата Бабія Віталія Володимировича хвилиною мовчання.

Відразу Зоя Леонідівна передала орден до музею Миропільської гімназії, де колись навчався її цивільний чоловік.

У музеї створено куточок Слави, де зібрано матеріали про життя та подвиг трьох загиблих миропільців, які назавжди залишаться у пам’яті земляків: Олександра Атаманчука, Сергія Руденка, Віталія Бабія.

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�