--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Проведено круглий стіл "Без сім'ї немає щастя на землі"

Без сім’ї немає щастя на землі

Життя людини… Хтось народжується щасливим, комусь доводиться пережити складні обставини долі, але є і такі долі, коли не має змоги щось змінити самому. Саме дитячі долі в руках дорослих, і тому важко переживати за дітей, чиє життя понівечено та з самого початку зруйновано. Відсутність батьківського тепла, маминої колиски на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – все це є життя дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, до влаштування їх в сім’ю.

Без сім’ї немає щастя на землі! Саме під таким гаслом проходила 9 червня зустріч за круглим столом з дітьми - вихованцями, прийомними дітьми, підопічними, що проживають в дитячому будинку сімейного типу, прийомних сім’ях,сім’ях опікунів району в приміщенні бібліотеки для дорослих. Організатором заходу є служба у справах дітей райдержадміністрації.

Зустріч мала на меті попереджувально - профілактичні бесіди щодо безпечної поведінки під час літніх канікул, негативного впливу на організм шкідливих звичок.

З вступним та напутнім словом до присутніх звернулася заступник голови райдержадміністрації Кучинська Т.В.

Про важливу роль сімейного, родинного виховання, обов’язків неповнолітніх розповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Данилевич В.І.

Заступник головного лікаря ЦПМСД, сімейний лікар Чумак С.П.  присутнім розповідала про наслідки вживання алкоголю, тютюнових та наркотичних виробів.

Про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за скоєні вчинки, повідомив  інспектор поліції Романівського  відділу поліції  Балик О.О.

Про поводження дітей під час літніх канікул на водоймах, в місцях масового відпочинку

Про умови перебування неповнолітніх в місцях позбавлення волі, з переглядом тематичного відеоролику, познайомила  начальник  Романівського районного  сектору  КВІ, майор внутрішньої служби Зілінська О.Г.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері.

 

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

НОВ�Н�