--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Запрошення до участі у Конкурсі

Запрошення до участі у Конкурсі

1. Громадська організація «Добробут» села  Старочуднівська Гута Романівського  району Житомирської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в Старочуднівськогутянській ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Старочуднівська Гута Романівського району. Капітальний ремонт по заміні вікон на металопластикові», а саме: придбання та встановлення блоків віконних металопластикових – 92,74 м2 (21 - шт.), зовнішніх водовідливів – 49,06047 м, дощок підвіконних – 52,5402 м.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Житомирська область, Романівський район, село Старочуднівська Гута, Старочуднівськогутянська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 год. 01.07.2016р., після чого вони будуть відкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру не відкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном: (067)-386-35-09, (066)-473-89-79– голова громадської організації «Добробут» Джаман Світлана Василівна.

НОВ�Н�