--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Житомирі пройшов семінар для служб у справах дітей

У Житомирі пройшов семінар для служб у справах дітей

1 Сьогодні, 14 червня, відбувся семінар «Здійснення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надання їм відповідних статусів, реалізація права на сімейне виховання»для начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій, міських рад, у якому взяла участь Данилевич В.І., начальник служби у справах дітей Романівської райдержадміністрації.

 

Семінар відкрила начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Олена Савельєва, яка зазначила, що щороку збільшується кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих в сімейні форми виховання. 

Служби у справах дітей області забезпечують відповідно до законодавства України реалізацію державної політики щодо соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема їх права на влаштування в сім’ї усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. 

Станом на 31 травня у формах сімейного виховання перебуває 88,44 % дітей. Найкращий показник щодо влаштування дітей в сімейні форми виховання у Андрушівському (91,79 %), Баранівському (94,49 %), Володарсько-Волинському (92,08 %), Ємільчинському (91,27 %), Любарському (92,73 %), Олевському (94,78 %), Романівському (97,73 %), Ружинському (94,64 %), Червоноармійському (90,57 %), Черняхівському (90,09 %), Чуднівському (90,09 %) районах, м. Коростені  (92,52 %) та м. Малині (96,23 %). 

За рахунок розвитку сімейних форм виховання спостерігається зменшення кількості вихованців державних інтернатних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Так, якщо станом на 1 січня 2015 року в державних закладах області виховувалось 369 дітей, то станом на 31 грудня 2015 року – 289 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а станом на 31 травня 2016 – 271 дитина.

 

НОВ�Н�