--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На Житомирщині відтепер можна придбати сучасну сільськогосподарську техніку

На Житомирщині відтепер можна придбати сучасну сільськогосподарську техніку

  

Вчора, 7 червня, у с. Левків Житомирського району відбулося урочисте відкриття центру із продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки ТОВ «TITAN MACHINERY UKRAINE».

 

У заході взяли участь начальник управління агропромислового розвитку ОДА Руслан Кирилюк, керівники агроформувань області, представники банків-партнерів.

 

Під час урочистостей відбулася демонстрація сучасної техніки Case IH. Зокрема, були представлені трактори, сівалка зернова суцільного висіву, дискові борони, глибокорозпушувач, самохідний сільськогосподарський обприскувач, комбайн.

 

Представники компанії показали також заздалегідь підготовлені та засіяні за американською технологією «Twin Row» площі соняшнику, кукурудзи та сої. Ця технологія використовується в Україні вже третій рік та зарекомендувала себе такою, що забезпечує збільшення врожайності на 15-18%.

 

Сільськогосподарським виробникам усіх форм власності надається можливість за рахунок коштів державного бюджету отримати на умовах фінансового лізингу різноманітну сільськогосподарську техніку як вітчизняного, так і іноземного виробництва після проведення лізингоодержувачем попередньої оплати в розмірі від 10% її вартості, надання документів згідно Порядку та обов’язкового страхування предмета лізингу.

 

Строк лізингу – від 3 до 7 років. За користування лізинговою технікою лізингоодержувач сплачує комісію в розмірі половини облікової ставки Національного банку України.

НОВ�Н�