--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова РДА Капінус О.Г. зустрівся з громадою Червонохатківської сільської ради

Сьогодні, 07 червня 2016 року, голова  Романівської райдержадміністрації Капінус О.Г. взяв участь у зустрічі з громадою Червонохатківської сільської ради.

Метою зустрічі стало врегулювання конфліктної ситуації, що виникла внаслідок незадоволення жителів села Червоні Хатки господарською діяльністю ФОП Мірошниченко В.Г., який 19 квітня розмістив на сторінках газети «Житомирщина» повідомлення про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел виробничого майданчика по виготовленню деревного вугілля.

29 квітня виконавчий комітет Червонохатківської сільської ради прийняв рішення, відповідно до якого сільська рада направила лист до управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації з проханням врахувати негативну реакцію на наміри ФОП Мірошниченко В.Г., адже викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря зашкодять здоров’ю жителів с.Червоні Хатки.

12 травня 2016 року,  Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, разом із Біленьким О.П., першим заступником голови Романівської райдержадміністрації, Фещенком В.Г., начальником відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації, у присутності Кондратюка О.П., голови Романівської районної ради, провів зустріч з Михайлюком М.М., Червонохатківським сільським головою, який надав звернення сільської ради щодо вирішення питання недопущення будівництва майданчика по виготовленню деревного вугілля ФОП Мірошниченко В.Г.

За результатами зустрічі, головою Романівської райдержадміністрації Капінусом О.Г. дано доручення направити листи з проханням провести перевірки законності здійснення підприємницької діяльності ФОП Мірошниченко В.Г. з виробництва деревного вугілля, які були направлені 13 травня цього року до Державної екологічної інспекції у Житомирській області, Чуднівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби у Житомирській області, Новоград-Волинської місцевої прокуратури.

Станом на 07.06.2016 року до Романівської райдержадміністрації надійшла відповідь від Новоград-Волинської місцевої прокуратури. Відповіді від інших організацій ще не надійшли.

Громада Червонохатківської сільської ради не надала згоду на розміщення на її території виробництва з виготовлення деревного вугілля, а ФОП Мірошніченко В.Г. почав проводити діяльність з розширення виробництва, що призвело до розгортання конфлікту, акцій протесту з боку жителів с.Червоні Хатки.

Сьогодні у приміщенні Червонохатківської сільської ради було зібрано погоджувальну раду, на якій Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, Кондратюк О.П., голова Романівської районної ради, Біленький О.П., перший заступник голови райдержадміністрації, Михайлюк М.М., Червонохатківський сільський голова, депутати районної ради Губерт А.А. та Сосновська М.А., Мірошніченко В.Г. обговорили конфліктну ситуацію, що склалася.

         Голова райдержадміністрації Капінус О.Г. запропонував ФОП Мірошніченко В.Г. перенести господарську діяльність з вироблення деревного вугілля на ділянки більш віддалені від населених пунктів, щоб не завдавати шкоди здоров’ю їх мешканців (таких ділянок буде запропоновано ФОП Мірошніченко В.Г. 3-4 на вибір).

         У свою чергу,    ФОП Мірошніченко В.Г. зобов’язується до 18 червня 2016 року завершити та згорнути виробництво деревного вугілля поблизу с.Червоні Хатки, з чим погодилась Червонохатківська громада.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�