--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Діти Романівського району відвідали святкову виставу в Житомирі

1 червня відзначається День захисту дітей. Це свято є Міжнародним. День захисту дітей не тільки свято, а ще й нагадування дорослим про те, що діти - це не тільки наше майбутнє, а й наше сьогодення. І потребують підтримки, турботи, захисту.

Права дитини, які задекларовані в Конвенції ООН мають бути забезпечені, а у разі їх порушення – захищені.

З нагоди свята, служба у справах дітей облдержадміністрації організувала святкову виставу в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги.

Виставу відвідали 20 дітей з Романівського району, серед яких діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких постраждали чи беруть участь в АТО та інші соціально незахищені категорії дітей району.

На свято до дітей завітали перший заступник голови облдержадміністрації Дмитренко Геннадій Васильович, голова Громадської ради при облдержадміністрації Стельмах Володимир Іванович, голова обласного відділення Дитячого фонду України  Шафаренко Людмила Іванівна, представники обласних структурних підрозділів, які опікуються проблемами дитинства.

Гості свята побажали дітям міцного здоров’я, енергії, блискучих результатів у навчанні та творчості, сяючих посмішок, здійснення найзаповітніших мрій.

Після завершення вистави, діти отримали солодкі подарунки, відвідали музей космонавтики ім.С.П. Корольова та дитячий розважальний комплекс Глобал міста Житомира.

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

НОВ�Н�