--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові Павлюк В.С. провів прийом громадян та відвідав дитячий будинок-інтернат

1 червня цього року  у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації провів особистий прийом громадян Павлюк Василь Петрович, заступник начальника департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації – начальник управління соціального захисту населення.

Разом із заступником голови Романівської райдержадміністрації Кучинською Т.В. та Багінським В.А., начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Павлюк В.П. відвідав Романівський дитячий будинок-інтернат, де виховується 85 дітей з інвалідністю, яким у Міжнародний день захисту дітей передано подарунки.

Завдяки наполегливості та господарності директора дитячого будинку-інтернату Ніколайчука В.Л., підтримці  місіонерських організацій США у будинку-інтернаті створено гарні умови для проживання вихованців, а також працівників установи.

Під час зустрічі директор показав усі приміщення, починаючи від офісу, де розташовані робочі місця директора, його заступника, вихователів і до котельні. Гості подивилися кімнати денного перебування вихованців, пральний комплекс, ігрові кімнати, їдальню, а також пройшлися територією, на якій розташовані ігрові майданчики з штучним покриттям для вихованців.

Вихованці дитячого будинку-інтернату разом з вихователями підготували та показали відвідувачам святковий концерт.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�