--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівському будинку культури відбулося районне свято «Обдарованість року – 2016

У Романівському будинку культури відбулося районне свято «Обдарованість року – 2016

Кожна людина мріє. Звичайно, нікому не дано з цілковитою точністю визначити своє майбутнє, але кожен може мріяти… Дитинство, юність  - це вік, коли людина робить одне з найголовніших своїх відкриттів – відкриває самого себе. Таким символічним змістом наповнений танок колективу «Сталкер», з якого розпочалося традиційне свято «Обдарованість року - 2016». Це свято вшанування переможців обласних та всеукраїнських етапів олімпіад та конкурсів з основ наук.

У цьому році гідно представили наш район учні Романівської гімназії, які вибороли 22 призових місця, 7 місць завоювали учні Миропільської гімназії, одне - Вільшанської ЗОШ І-ІІІст. та одне – Романівського ліцею.

Церемонія нагородження проходила надзвичайно урочисто.

Радість  дійства розділили гості, педагоги, батьки.          По-батьківськи вітав учасників заходу голова районної ради Кондратюк  О. П., який побажав молоді дивитись у майбутнє із впевненістю та оптимізмом. Гордість з приводу того, що Романівський район багатий талантами, висловила заступник голови райдержадміністрації Кучинська Т.В..  Редактор районної  газети «Романівський вісник» Короленко Н.О.  назвала зібрання «святом таланту, інтелекту та  розуму». З теплим, щирим словом звернулися  до дітей, вчителів та батьків начальник відділу освіти райдержадміністрації  Гаврилова О.Л.. Вона побажала кожному учаснику свята стати в житті особистістю, здатною прославляти рідний край і Україну.

Учні-призери обласних предметних олімпіад, які завоювали Дипломи І ступеня,  отримали сертифікати про вручення іменної стипендії від доктора юридичних наук, професора, народного депутата  України  Развадовського Віктора Йосиповича. Призери обласних предметних олімпіад, які отримали Дипломи ІІ і ІІІ ступенів, отримали  грошові нагороди від відділу освіти райдержадміністрації та постійних меценатів.

Найвищих результатів досягли: учениця 11 класу Миропільської гімназії Стужук Тетяна (Диплом І ступеня обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, Диплом ІІ ступеня олімпіади з російської мови, Диплом ІІІ ступеня олімпіади з української мови, Диплом ІІІ ступеня олімпіади з географії), учениця 11 класу Романівської гімназії  Буднік Вікторія (Диплом І ступеня оласної олімпіади з географії та Диплом ІІІ обласної олімпіади з історії).

Найбільше перемог обласного рівня, аж п’ять,  здобула учениця Романівської гімназії Новік Марія (Диплом ІІ ступеня з української мови,   Дипломи ІІІ ступеня олімпіад з історії, англійської мови, російської мови та Диплом ІІІ ступеня  обласного етапу У Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді  імені Тараса Шевченка).

Призерами  трьох олімпіадстали учениця11 класу Романівської гімназії Поліщук Тетяна  (Дипломи ІІІ ступеня   з англійської мови, російської мови та Диплом ІІІ ступеня  конкурсу-захисту Малої академії наук), і учениця 10 класу Корінчук Тетяна (Дипломи ІІ ступеня олімпіади з екології, біології та конкурсу-захисту Малої академії наук).

А випускниця Романівської гімназії Іванисько Світлана отримала два Дипломи (Диплом ІІ ступеня олімпіади з історії і Диплом ІІІ ступеня олімпіади з географії).

Один за одним піднімались на сцену для нагородження володарі Диплома  ІІ ступеня олімпіад з географії – Крилас Вікторія (9 клас) і Слівкіна Марія з Романівської гімназії, з економіки – Сахненко Олександр (11 клас) з Миропільської гімназії.  Диплом ІІ ступеня конкурсу-захисту Малої академії наукта Сертифікат від директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Технічний ліцей» на навчання та отримання водійських прав отримала Заглада Вікторія, учениця Романівського ліцею.

Учениця 11 класу Романівської гімназії Садурська Єлизавета нагороджувалась за перемогу в мовно-літературному конкурсі учнівської молоді ім.Тараса Шевченка (Диплом ІІІ ступеня).

Дипломи ІІІ ступеня олімпіад та грошові виногороди від відділу освіти райдержадмінстрації і спонсорів отримали: учениця 8 класу Вільшанської  ЗОШ І-ІІІст. Андрущенко Людмила  (з фізики), учениця 10 класу   Румянцева Вікторія(з англійської мови) та  учень 11 класу Березенський Юрій (з астрономії) Миропільської гімназії; учень 9 класу Волтарніст Олексій (з біології), учениця 10 класу Янішевська Марина(з російської мови), учениця 11 класу Мусійчук Лілія (з трудового навчання), учень 9 класу Волинець Ярослав (з трудового навчання) з Романівської гімназії.

Маємо ким гордитися. І це завдяки, звичайно, високій професійній майстерності учителів, які підготувалиучнів-переможців олімпіад і конкурсу-захисту МАН. Цевчителі Романівської гімназії: Винник О. А. (чотири призери), Волтарніст Т. В. (чотири призери), Беник О.П. (чотири призери), Шифрук Світлана Борисівна (три призери), Паренюк Є.П. (два призери), Базелюк О.К.(два призери);  Миропільської гімназії - Васильєва Т.В. (два призери), Прокопова М.В., Митник Л.О., Прокопов П.Д., Скурська  Л.М., Гиндич І.Є. (Миропільська гімназія), Андрущенко М.С. (Вільшанська ЗОШ І-ІІІс.), Садурська О.Л., Мусійчук А.Г., Борисевич О.Й. (Романівська гімназія), Гусаківська О.О. (Романівський ліцей).

Ми глибоко переконані, що високі результати учні демонструють завдяки щоденній батьківській турботі і піклуванню, невтомному і кропіткому вихованню дітей. На святі «Обдарованість року – 2016» батькам вручались Подяки за зразкове виховання дітей від відділу освіти райдержадміністрації та районної профспілки працівників освіти.

Зачарували присутніх на святі виступи юних артистів Романівщини: неодноразового переможця обласних та всеукраїнських хореографічних конкурсів колектива «Сталкер»  (керівник Садурська О.Л.), вокальних конкурсів - «Макрусстудія» (керівник Назарець М.М.) та ансамбля  «Пролісок» (керівник Шкуратенюк Н.В.) та учасника обласних конкурсів танцювального колектива «Зорепад» (керівник Жураковська Я. П.), переможця обласних конкурсів еколого-натуралістичного напрямку агітбригади Биківської ЗОШ І-ІІІст. (керівник Бричковська О.М.).

Зал щирими оплесками дякував народному депутату України Развадовському  В.Й., постійним меценатам: Ходаку І.Є., Мартиненку О.А., Кучинському О.В., Куб’юк З.М., Мухіну І.В., Дейсану М.М.,райкому профспілки працівників освіти за підтримку і сприяння у проведенні заходу.

Свято вдалось на славу і в цьому заслуга також яскравих ведучих:Ігнатюк Вікторії і Новік Марії.

Здобути перемогу - нелегко, бути переможцем – приємно, залишатись ним – непросто. Та які б не були подальші успіхи наших обдарованиї учнів, їхні  імена вже вписані у Літопис учнівської слави району. Ми бажаємо їм нових досягнень та творчих звершень. 

 

 

Фото газети "Романівський вісник".

 Лотиш Г.В.,

методист районного

методичного кабінету

НОВ�Н�