--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Капінус О.Г. взяв участь у засіданні обласної комісії з безпеки дорожнього руху

Капінус О.Г. взяв участь у засіданні обласної комісії з безпеки дорожнього руху 

  25 травня Капінус О.Г., голова Романіваської районної державної адміністрації, взяв участь у засіданні обласної комісії з безпеки дорожнього руху під керівництвом заступника голови ОДА Ігоря Гундича, яке відбулося у малій залі Житомирської облдержадміністрації.

У засіданні  також взяли участь керівники усіх районів, представники контролюючих органів області та структурних підрозділів облдержадміністрації.

На обговорення були винесені питання про результати здійснення державного контролю на автомобільному транспорті управлінням Укртрансбезпеки у Житомирській області у 2016 році, стан аварійності на пасажирському та комерційному вантажному автотранспорті за 4 місяця 2016 року, результати державного контролю за автоперевізниками, підвищення антитерористичної захищеності автовокзалів, автостанцій, залізничних станцій, громадського транспорту і об’єктів транспортної інфраструктури в області та ін.

За січень-квітень 2016 року на дорогах Житомирської області сталося 275 ДТП, 55 осіб загинуло. Серед найчастіших причин – водіння автомобіля у стані алкогольного сп’яніння та порушення правил дорожнього руху. Так, працівниками поліції (крім патрульної) у Житомирській області у цьому році було зафіксовано 1511 порушень.

Звертаючись до присутніх, Ігор Гундич наголосив: «Безпека дорожнього руху є одним з найважливіших питань в Україні. Так, можна перевіряти, видавати приписи, штрафи, але це не є результатом. Потрібно зробити все, що в наших силах, щоб попередити дорожньо-транспортні пригоди. Відремонтувати відбійники, розчистити обочини від кущів та дерев – це можна зробити без великих затрат».

За матеріалами обласної прес-служби

НОВ�Н�