--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Медаль "Захиснику Вітчизни" вручено Чепілю Максиму Вікторовичу

Сьогодні, 26 травня 2016 року, під час сесії Романівської районної ради, вручено державну нагороду - медаль «Захиснику Вітчизни» Чепілю Максиму Вікторовичу, учаснику бойових дій у зоні антитерористичної операції.

Цієї високої нагороди Чепіль Максим Вікторович удостоєний згідно з Указом Президента України ще від 08 травня 2015 року за особливу мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, проте до райвійськкомату надійшла лише кілька днів тому.

Медаль Герою, який був учасником бойових дій, що відбувалися у Донецькому аеропорту, де він дістав важкі поранення, вручив військовий комісар Романівського районного військового комісаріату Томчевський А.Л.

Від імені Романівської районної державної адміністрації та Романівської районної ради Чепілю М.В. оголошено Подяку, яку з побажаннями миру, злагоди, добробуту і міцного здоров’я вручили голова районної ради Кондратюк О.П. та Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації.

За дорученням депутата обласної ради Ходака І. Є. Чепілю Максиму під час церемонії нагородження вручено матеріальну допомогу і квіти.  

Прийшов привітати побратима і Блиндюк Микола, заступник голови Відокремленого підрозділу громадської організації «Обласна спілка учасників та ветеранів АТО «Схід» у Романівському районі, до вітань долучилися сільський голова Романівської сільської ради Макарчук О.М. та Бабійчук Ю.В., директор Романівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., де навчався Максим.

Щирі слова подяки прозвучали на адресу батьків Максима Чепіля: мами – Світлани Євгенівни і батька – Віктора Олександровича, перед якими низько схиляємо голови за виховання сина.

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�