--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулося виїзне засідання районної координаційної ради

На базі Булдичівської ЗОШ відбулось чергове виїзне засідання районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Наприкінці навчального року відбулося ще одне виїзне засідання районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу на базі Булдичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

До учнівської молоді та вчителів закладу зі вступним словом звернулася заступник голови райдержадміністрації Т.В. Кучинська, яка підкреслила, що вже стало традицією проводити такі засідання в загальноосвітніх закладах району. Також, Тетяна Вікторівна поінформувала про досягнуті результати в ході реалізації районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки.

Крім того, членами координаційної ради було проаналізовано такі показники, які забезпечують профілактику тютюнопаління, туберкульозу, ВІЛ-інфекції, лікування, догляд та підтримку ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на території району, стан охоплення тестуванням населення на ВІЛ, організацію роботи кабінету «Довіра» в ЦРЛ. Активну участь в обговоренні даних питань взяли головний лікар комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради» Галяс О.М.; лікар-фтизіатр Романівської ЦРЛ,  координатор роботи з протидії туберкульозу в районі Сич М.С.; лікар загальної практики – сімейної медицини КУ «ЦПМСД» Гижинська С.П.; Булдичівський сільський голова Демчук Ю.М.; медичні працівники, соціальні працівники й учнівська молодь вищезгаданих закладів. 

Начальник відділу освіти Гаврилова О.Л. зупинилася на питанні  формування здорового способу життя, запобіганню негативним проявам у молодіжному середовищі. В свою чергу, директор Булдичівської ЗОШ І-ІІІ ст. І.А.Колесник наголосила, що в закладі постійно проводиться різноманітна робота з дітьми, спрямована на активізацію роботи по пропаганді здорового способу життя: виховні години, засідання за «круглим столом», тренінгові заняття, дискусії, диспути, вікторини, кінолекторії, конкурси малюнків, агітбригади, рейди.

У рамках проведення засідання учнями організовано та проведено волонтерську акцію: «Молодь – за здоровий спосіб життя».

За підготовлений захід від членів координаційної ради учнівській молоді закладу вручено подарунки – футбольний м’яч та солодощі для підтримки надалі здорового способу життя.

За підсумками засідання прийнято ряд рішень, реалізація яких направлена на поліпшення скоординованої роботи органів виконавчої влади, культосвітніх та медичних закладів, соціальних служб з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в районі.

Сектор охорони здоров’я

райдержадміністрації    

 

НОВ�Н�