--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Теплі слова випускникам на порозі самостійного життя

Вже стало доброю традицією напередодні закінчення навчального року і вступу випускників у самостійне життя, проведення зустрічі керівництва Романівської районної державної адміністрації, районної ради та начальників відповідних відділів, служб райдержадміністрації з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування – випускниками 11 класів та їх піклувальниками.

Така зустріч відбулася  19 травня в районній школі мистецтв. Надзвичайно тепла та зворушлива атмосфера панувала  на святі, адже головними на ньому були  діти особливої долі. З маленьких літ вони не відчували материнської та батьківської любові, ласки, теплоти, зазнали перешкод, які не по силі навіть нам, дорослим.

У цьому році таких випускників  в районі є тринадцять: Самусь Олексій, Акимов Василь, Ільченко Владислав, Гаврилюк Марина, Цибульська Людмила, Диченко Віра, Стебіхов Володимир з смт.Романів, Косюк Тетяна та Дьяченко Катерина з смт.Миропіль, Талах Вікторія з смт.Биківка, Любарець Олександр з с.Карвинівка, Славінський Максим з с.Печанівка та Абрамчук Костянтин з с.Костянтинівка.                  .

Така зустріч є святковою і водночас сумною.  Хвилюючі почуття переповнювали всіх присутніх на заході. Метою заходу є надання матеріальної допомоги дітям вищевказаної категорії перед початком дороги у нове, доросле життя та здійснення контролю за їх влаштуванням на навчання і подальшого працевлаштування.

Напутні слова випускникам, побажання їм щасливої долі, здійснення мрій та слова щирої вдячності піклувальникам, висловили голова районної державної адміністрації Капінус О.Г., заступник голови районної державної адміністрації Кучинська Т.В. та керуюча справами районної ради Свиридюк Л.А.

За турботу та любов до своїх вихованців, піклувальникам: Славінському Валерію Дмитровичу, Цибульській Людмилі Іванівні, Барчуку Анатолію Павловичу, Шатківській Валентині Віталіївні, Мельниковій Тамарі Яківні, Кусік Тетяні Опанасівні, Ринді Миколі Миколайовичу, Тернавській Валентині Вікторівні, Яременко Інні Олегівні, Сосновській Марії Андріївні та Степану Олександровичу, Мосійчуку Володимиру Анатолійовичу та Оксані Анатоліївні, Ковальчук Аді Анатоліївні та Цвику Борису Борисовичу, керівництвом району вручено подяки та квіти.

Надзвичайно зворушливо прозвучали слова прийомних батьків Мосійчук Оксани Анатоліївни та Володимира Анатолійовича. які взяли на себе відповідальність за долю двох дітей, позбавлених батьківського піклування, яких вони прийняли у свою родину, люблять та піклується за них.   

Завжди поруч є люди, які піклуються, переймаються долею та проблемами дітей – Гаврилова О.Л., начальник відділу освіти райдержадміністрації; Ліхова І.П., начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Данилевич В.І., начальник служби у справах  дітей райдержадміністрації; Серд І.В., заступник головного лікаря центральної районної лікарні, голова районного Товариства «Червоний Хрест»; та сільські, селищні голови:Іщук А.В., Лубковська С.Г., Гиндич В.П., Лаврінчук В.І.,Радушинський В.А., Терещук О.Г.  На свято вони завітали з цінними подарунками.

Щира вдячність викладачам та вихованцям районної школи мистецтв за подаровані хвилини музики, яка лунала від самого серця.

Усім міцного здоров’я, терпіння, наснаги та мирного неба!

                                                                            Служба у справах дітей райдержадміністрації

НОВ�Н�