--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

В області відбулася зустріч з випускниками із числа дітей-сиріт

 

 25 травня 2016 року 13 випускників 2015-2016 навчального року загальноосвітніх навчальних закладів Романівського району взяли участь у традиційній зустрічі керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, випускниками загальноосвітніх навчальних закладів області, яка відбулася у в приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера.

На зустрічі були присутні голова обласної державної адміністрації Машковський Сергій Олександрович, перший заступник голови обласної ради Ширма Володимир Васильович, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, які опікуються проблемами дітей, представники депутатського корпусу обласної ради та Громадської ради.

Всі випускники під час заходу отримали від керівників області матеріальну допомогу, солодкі подарунки та були запрошені на святковий обід  до ресторану швидкого харчування  «Час поїсти».

Поїздка відбулася за сприяння приватних підприємців району: Філіповича О.П., Кучинського О.В., Охоти В.А., Ремши Л.Й., Лещенко Л.В., Мичківського О.В.

Організатором заходу є служба у справах дітей облдержадміністрації. 

Слід зазначити, що станом на 25.05.2016 року у службі у справах дітей Романівської райдержадміністрації перебуває 88 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, крім цього, у 1 дитячому будинку сімейного типу та 12 прийомних сім'ях району проживає 30 дітей вказаної категорії.

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

НОВ�Н�