--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові відбулася нарада з питань проведення у районі призову громадян на строкову військову службу

У Романові відбулася нарада з питань проведення у районі призову громадян на строкову військову службу

18 травня 2016 року з ініціативи голови Романівської районної державної адміністрації Капінуса О.Г. відбулася нарада з питань проведення у районі призову громадян на строкову військову службу за участі: голови районної ради Кондратюка О.П., першого заступника голови райдержадміністрації Біленького О.П., заступника голови райдержадміністрації Кучинської Т.В., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, військового комісара Романівського військового комісаріату Томчевського А.Л., сільських, селищних голів та секретарів рад.

З вступним словом до присутніх звернувся Кондратюк О.П., голова Романівської районної ради, який сказав, що питання призову на строкову військову службу у 2016 році в районі є надзвичайно важливим, адже відомі факти ухиляння молоді від призову, крім цього, окремі посадові особи, які уповноважені державою виконувати функції з організації та проведення призову, не в повній мірі забезпечують виконання Указу Президента України від 29 березня 2016 року №122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову службу у 2016 році».    

Районний військовий комісар Томчевський А.Л. повідомив учасників наради про те, що станом на 18 травня до Романівського районного військового комісаріату за оповіщенням з’явилося 30% від загальної кількості осіб, які підлягають призову до лав Збройних сил України.

Також проаналізовано стан виконання органами місцевого самоврядування планових показників призову на строкову військову службу.

Заслухано звіти сільських, селищних голів про результати проведеного оповіщення громадян та прибуття їх за викликом на призовну комісію.

Керівництвом району вказано на недоліки у роботі щодо організації весняного призову на строкову військову службу та обговорено шляхи їх усунення.

Підводячи підсумки наради, Капінус О.Г., голова Романівської районної державної адміністрації, ще раз акцентував увагу усіх, причетних до організації та проведення призову, на забезпеченні ними виконання планових завдань призову на строкову та контрактну військову службу.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�