--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Дертську школу атестовано

Дертську школу атестовано

Відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року №67, на виконання Плану проведення державної атестації загальноосвітніх та позашкільних закладів відділу освіти Романівського району на 2015-2016 роки здійснено атестаційну експертизу Дертської загальноосвітньої школи І ступеня.

Атестаційна експертиза була проведена у термін з 18 по 22 квітня 2016 року. Атестаційну експертизу проводила експертна комісія у складі 7 фахівців та представників громадськості, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямків діяльності навчального закладу за робочою програмою, затвердженою начальником відділу освіти. Експерта комісія підготувала акт атестаційної експертизи та пропозиції щодо її наслідків.

Підсумки атестації та публічну презентацію проведено 23 травня 2016 року. Загальний висновок щодо рівня освітньої діяльності школи здійснено на основі зведеного аналізу по 12 розділам. За результатами проведеної роботи експертна комісія визначила, що освітні послуги, які надаються навчальним закладом відповідають державним стандартам.

Атестаційною комісією було прийнято рішення визначити заклад освіти «Дертська загальноосвітня школа І ступеня Романівського району Житомирської області» атестованим.

Дертська загальноосвітня школа І ступеня Романівського району. Детальніше.

Відділ освіти

райдержадміністрації

НОВ�Н�