--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

В освіті обговорили питання оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році

Під час наради з керівниками таборів та вчителів іноземних мов, яка проходила 12 травня, обговорили питання оздоровлення та відпочинку дітей  Романівського району у 2016 році.

За наказом Міністерство освіти і науки України, на базі шкіл будуть працювати пришкільні табори. Крім того, плануються створити літні мовні  табори, щоб діти мали змогу вивчати іноземну мову.

До присутніх звернулася Гаврилова О.Л., начальник відділу освіти Романівської райдержадміністрації, яка сказала, що враховуючи реалії сьогодення значно змінюється підхід в організації виховної роботи у таборах. Необхідно активізувати роботу з патріотичного виховання школярів.  

Щодо оздоровчої кампанії 2016 року Оксана Леонідівна відмітила зростання уваги до мовних таборів у зв’язку з оголошенням Року англійської мови.

За оперативними даними влітку 2016 року заплановано розпочати роботу літніх мовних таборів та загонів на базі 14 загальноосвітніх навчальних закладів Романівського району та охопити 255 дітей шкільного віку, у тому числі і дітей, батьки яких безпосередньо беруть, брали участь у проведенні антитерористичної операції або загинули під час проведення антитерористичної операції. Діти у цікавій ігровій формі матимуть змогу поглиблювати знання, уміння і навички з іноземних мов, їх ознайомлять з кращими культурними, історичними і демократичними цінностями Європи тощо. 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�