--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Крим – це Україна!

Крим – це Україна!

"Крим - це Україна! Джамала (співачка). Відеоролик тут.

"Крим - це Україна!" Злата Огнєвіч (співачка). Відеоролик тут.

  У березні 2016 року минуло два роки  з моменту незаконної окупації АР Крим армією Російської Федерації. Попри те для кожного свідомого українця півострів залишається частиною України. Саме тому, у березні 2016 року стартувала масштабна інформаційна кампанія у підтримку ідеї, що Крим – це Україна, ініційована Міністерством інформаційної політики України.

У такий спосіб Україна знову й знову озвучує власну офіційну позицію щодо категоричного невизнання фактичної анексії та засвідчує бажання єдності народу в межах всієї території.

Відтак у співавторстві з авторитетними представниками кримськотатарського народу, провідними експертами та громадськими організаціями фахівці Мінінформу підготували макети соціальної реклами для зовнішніх носіїв. Окрім того, відзнято соціальні ролики для телебачення.

«Дана діяльність є частиною важливої роботи щодо відстоювання територіальної цілісності нашої держави, забезпечення зворотного ходу російської інтервенції на тимчасово окупованих територіях», – зазначають у міністерстві.

Також варто зазначити, що насильницька анексія Криму не визнається Генеральною асамблеєю ООН, ПАРЄ, ПА ОБСЄ, США, країнами ЄС, G7, країнами-членами НАТО, а також суперечить рішенню Венеціанської комісії. Згідно із Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» територія Кримського півострова внаслідок російської окупації вважається тимчасово окупованою територією.

НОВ�Н�