--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулася робоча нарада

Сьогодні, 12 травня, голова Романівської районної державної  адміністрації Капінус О.Г. провів робочу нараду за участю першого заступника голови райдержадміністрації Біленького О.П., начальника відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Фещенка В.Г., Овчіннікова А.С., головного спеціаліста цього відділу, та Михайлюка М.М., Червонохатківського сільського голови.

На нараді розглянуто питання щодо конфліктної ситуації, що склалася довкола випалювання деревного вугілля поблизу с.Червоні Хатки. Наразі головою райдержадміністрації дано доручення детально вивчити дане питання, зустрітися з власником землі, на якій розташоване виробництво з випалювання деревного вугілля та доповісти найближчим часом.

Слід зазначити, що головою райдержадміністрації направлялися листи до Державної екологічної інспекції у Житомирській області, Чуднівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби у Житомирській області щодо проведення перевірок законності виробництва деревного вугілля діючих на території району приватних підприємств.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�