--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У День перемоги над нацизмом відвідали ветеранів

Голова Романівської районної державної адміністрації  Капінус О.Г. у День Перемоги відвідав стаціонарне відділення КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівського району», що в с.Камінь,  в якому у даний час проживає 30 громадян.

Разом з Кондратюком О.П., головою районної ради, і Кучинською Т.В., заступником голови райдержадміністрації, Горобець Н.А., начальником управління фінансів райдержадміністрації, Олексій Григорович Капінус привітав усіх мешканців стаціонарного відділення та найбільше уваги приділив Антонюку Івану Андрійовичу, 01.07.1926 року народження, інваліду війни І групи. Зі словами глибокої шани і щирої подяки, ветерану вручили квіти, подарунковий набір.

Солодощі передали і для усіх, хто проживає у стаціонарному відділенні КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівського району».

У цей же день очільники району відвідали ветеранів війни в с.Межирічка – Рачинську Лідію Петрівну і Процко Юлію Мар’янівну, яким також вручили квіти та солодкі подарунки та сердечні вітання з Днем Перемоги.

Слід зазначити, що у Романівському районі проживає 17 ветеранів Другої світової війни – учасників бойових дій.

Прес-служба райдержадміністрації 

НОВ�Н�