--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У День перемоги над нацизмом у Романові відбулися пам'ятні заходи

У День перемоги над нацизмом Капінус Олексій Григорович, голова Романівської районної державної адміністрації, поклав квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-визволителям Меморіалу Слави, що у смт.Романів.

Пам’ятна хода на чолі з головою районної державної адміністрації та головою районної ради Кондратюком О.П. пройшла вулицями Небесної Сотні, Кооперативною до Меморіалу Слави, де розташовані  плити з іменами усіх воїнів Романівського району, що загинули в роки Другої світової війни. Разом з керівниками району в урочистій Пам’ятній ході взяли участь ветерани Другої світової війни та ветерани АТО, перший заступник голови райдержадміністрації Біленький О.П., заступник голови райдержадміністрації Кучинська Т.В., Романівський селищний голова Іщук А.В., представники підприємств, установ і організацій смт.Романів.

Урочистий мітинг відкрив селищний голова Іщук А.В.

Народний духовий оркестр Романівського Будинку культури виконав Державний гімн України.

До учасників зібрання з вітальними словами з нагоди Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні звернулися Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, Кондратюк О.П., голова Романівської районної ради, Томчевський А.Л., районний військовий комісар.

Привітавши ветеранів Другої світової війни, очільники району разом з Романівським районним військовим комісаром вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Цілику Сергію Леонідовичу, жителю смт.Романів, учаснику бойових дій у зоні антитерористичної операції, якої він удостоєний Указом Президента України.   

Учасники церемонії вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання, покладанням квітів, військовослужбовці військової частини смт.Миропіль салютували залпами, у небо злетіли повітряні кульки жовтого та блакитного кольорів, а учні Романівської гімназії і Романівсьекого ліцею поклали до підніжжя пам’ятника воїнам-визволителям святкові гірлянди.

По завершенні пам’ятних заходів відбувся святковий концерт, усі присутні мали змогу скуштувати солдатської каші.

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�